velosipēdi 1a.lvInterneta veikalā varēsi atrast dažnedažādas preces tūrismam un sportiskam dzīvesveidam, kas būs piemērotas ikviena vēlmēm.

Siltas vasaras vakara burvīgu laika pavadīšanu var radīt mierīgs izbrauciens pa kokiem ieskautu parku, meža apvidu vai pilsētas ielām ar elegantu un labas kvalitātes velosipēdu. Interneta veikala izvēlē dažāda veida velosipēdi: velosipēdi bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.

 Hibrīda velosipēdi būs piemēroti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām, tāpēc pielāgots braukšanai kā pa pilsētu, tā arī laukiem. Taču pieaugušo velosipēdi tiek grupēti dažādos veidos. Ar ko atšķiras pusaudžu velosipēdi no pieaugušo? Pusaudžu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – tie domāti pusaudžiem augumā līdz 1.65 m.

Pasūti jaunu velosipēdu šeit- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/velosipedi

Ja ir gribēšana mājas pagalmā ierīkot kādu brīvā laika pavadīšanas aktivitāti, var pirkt batutu. 1a.lv piedāvājumā dažāda izmēra batuti – mazāki maziem bērniem, toties lielāka lieluma būs pietiekami arī pieaugušajiem. Lieliska ģimeniska laika pavadīšana ir skrituļslidošana, turklāt tajā nav jāiegulda nesamērīgi finanšu līdzekļi. 1a.lv atrodamas dažāda veida skrituļslidas bērniem, sievietēm un vīriešiem, kā arī unisex skrituļslidas Skrituļslidu saraksta kreisajā pusē varēsi atrast vērtīgu informāciju par skrituļslidu uzbūvi.

Piedzīvojumiem pilnas nakts pavadīšanai brīvā dabā inventārs ir viens no noteicošajiem faktoriem, lai pavadītais laiks būtu lielisks. Meklē interneta veikalā 1a.lv gan matračus, teltis, gan arī citas preces. Lielākas un mazākas teltis ar vietu skaitu līdz pat 5 cilvēkiem . Ja iegādājies kempinga nepieciešamībai guļammaisu, pievērs vērību tā svaram, maksimālajai komforta temperatūrai. Komfortablai gulēšanai noderīgi nopirkt matraci, ko vari diezgan viegli ieklāt teltī . Matrači 1a.lv piedāvājumā atrodami pie tūrisma un atpūtas precēm – pasūti atbilstošāko pēc nepieciešamības. Plāno doties pārgājienā, bet nevari mājās sameklēt pietiekami funkcionālu somu? Atrodi dažāda veida somas – ceļošanai, ikdienas izmantošanai, moto transporta, kā arī slēpošanas un trekinga somas u.c.. Vien tev atliek izraudzīties piemērotāko!

Ja nolēmis doties pārgājienā pie ezera, vērts apskatīt specifiskākas preces – zivju meklētāji, plītiņas un gāzes degļi – tieši kempingam, atpūtai un tūrismam. Arī neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – interneta veikalā 1a.lv ir iespējams pasūtīt galda piederumu komplektus, iesmus, pannas u.c. piederumus.

Dodoties pie dabas vai pat dodoties ekskursijā uz mazāk zināmām vietām, ļoti labi noderēs tūrisma GPS un tūrisma pulksteņi. Tūrisma pulksteņiem ir lielāka izturība, līdz ar to izturīgāki pret triecieniem. Arī pret mitrumu, kas ir būtiski laivošanas entuziastiem. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 metru dziļumam. Taču profesionālākiem pārgājienu cienītājiem noderīgi nopirkt tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam Geo-Caching ir kļuvusi par iecienītu izklaidi. Saulesbrilles arīdzan var nopirkt interneta veikalā – tūrisma un atpūtas preču sarakstā!

 Ne vien tūrisma preces, bet arī datori, mazā sadzīves tehnika, mobilie telefoni un auto preces un piederumi u.c. Noskati preci un ielūkojies draudzīgajā http://www.1a.lv/