velosipēdiVeids, kā vasarā uzlabot savu fizisko formu, ir atvēlēt ne mazāk kā mēnesi no vasaras un nodoties aktīvam dzīvesveidam. Vai tas būtu ikvakara izbrauciens ar velosipēdu, iešana pārgājienā – visam nepieciešams attiecīgs inventārs un piederumi. Interneta veikalā 1a.lv var izraudzīties lielākas un mazākas preces tūrismam un aktīvam dzīvesveidam, kas būs piemērotas ikviena vajadzībām.

Siltas vasaras vakara burvīgu laika pavadīšanu var sniegt jauks brauciens ar velosipēdu pa pilsētas ielām, meža takām vai lauku ceļiem. Interneta veikala piedāvājumā dažāda veida velosipēdi: velosipēdi pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī bērniem velosipēdi-trīsriteņi.

Atkarībā no prasībām, izmanto labajā pusē esošo preču filtru. Hibrīda tipa velosipēdi piemēroti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām, tāpēc pielāgots braukšanai kā pa pilsētu, tā arī laukiem. Velosipēdi pieaugušajiem iedalās dažādos veidos. Jauniešu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – līdz 1.65 m augumā, izvēlies un pasūti tagad- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/velosipedi

Toties tiem, kuri labāk nododas akrobātiskiem trikiem turpat pagalmā, noderīgs sirds un izturības trenēšanas palīgs ir batuts. Batuti, lai cik tas savādi neizklausītos, ir efektīvs līdzeklis izturības un koordinācijas trenēšanai 1a.lv piedāvājumā dažāda izmēra batuti. Teicama ģimeniska atpūtas pavadīšana ir skrituļslidošana, kas neprasa lielus naudas ieguldījumus. 1a.lv preču klāstā dažāda tipa skrituļslidas bērniem, sievietēm un vīriešiem Skrituļslidu kataloga kreisajā pusē sameklēsi praktisku informāciju par skrituļslidu uzbūvi.

Kā viena no tūrisma sezonas aktuālākajām precēm ir guļammaisi un teltis. Kas ir tīri saprotamu iemeslu dēļ – ir taču nepieciešamas naktsmītnes! Gulēt mašīnā vai sliktākajā gadījumā uz zemes nav ļoti patīkami un komfortabli, tieši tādēļ iegādājies kādu no 1a.lv preču klāstā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas ērtībām! Turpat var atrast arī matračus un somas, kas ir neizsīkstoša nakts pārgājienu sastāvdaļa. Pozitīvi, ka atbilstošākās preces atrašanu nodrošina ērtais preču filtrs.

Tiem, kuriem vaļasprieks ir makšķerēšana, ļoti labi noderēs dažādi makšķerēšanas piederumi. Piemēram, zivju meklētāji makšķerēšanai, vai plītiņas vakariņu gatavošanai. Zivju meklētāji nodrošinās izraudzīties labākās makšķerēšanas vietas. Īstiem brīvās dabas kempinga baudītājiem allaž līdzi ir ēšanas piederumi un gāzes degļi. Tikai tad kempings ir izdevies!

Dodoties pie dabas vai pat braucot garākā ekskursijā uz mazāk zināmām vietām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir mūsdienīgas preces, kas teju atrodamas ikviena pārgājienu cienītāja līdzi paņemtā aprīkojuma listē. Tūrisma pulksteņiem ir lielāka izturība, līdz ar to izturīgāki pret triecieniem. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 m dziļumam. Taču jau pieredzējušiem pārgājienu baudītājiem noderīgi nopirkt tūrisma GPS ierīci. Saulesbrilles arī var pasūtīt interneta veikalā – tūrisma un atpūtas preču katalogā!

 Ne vien tūrisma preces, bet arī datortehnika, mazā sadzīves tehnika, mobilie telefoni un auto preces un piederumi u.c. Noskati preci un ieskaties izdevīgajā 1a.lv!