fnserviss.lv - droša videJa gribi rūpēties par drošības pasākumiem savā uzņēmumā, FN-Serviss būs piemērots variants. Šī uzņēmuma piedāvājumā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība.
Rūpējoties par drošību uzņēmumā, ugunsdrošība ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Lai ugunsdrošība uzņēmumā būtu vislabākajā kārtībā, izvēlies Fn-Serviss .
Lai ugunsdrošība būtu teicamā līmenī, FN-Serviss sortimentā ugunsdzēšamie aparāti. Sortimentā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī to pārbaudīšana. Tāpat FN-Serviss komanda sniegs konsultācijas dažādos ar ugunsdrošību saistītos jautājumos. Izvēloties FN-Serviss pakalpojumus, varēsi būt drošs, ka visi uzņēmumā esošie ugunsdzēšamie aparāti būs labā kārtībā.
FN-Serviss piedāvājumu klāstā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī dažādas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tām- gāzes dzēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze. Sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no lētākajām. Jāpiemin, ka šāda sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota tāda veida telpās, kur pastāvīgi neuzturas cilvēki, jo ogļskābā gāze var veicināt cilvēka smakšanu.
FN-Serviss sortimentā arī dūmu detektori . Neatkarīgi no tā vai dūmu detektors vajadzīgs uzņēmumam vai mājai, FN-Serviss būs izdevīgs risinājums. Pie FN-Serviss būs atrodams dūmu detektors gan tad, kad vajadzīgs viens pats dūmu detektors, gan arī ja piemērotāks būs kāds no komplektiem. Ņemot vērā, ka nelaime pārsteidz, ir labi rūpēties par drošību savlaicīgi. Dūmu detektors no FN-serviss palīdzēs uzturēt ugunsdrošību augstā līmenī.
Vēl viens FN-Serviss nodrošinātais pakalpojumus – darba aizsardzība. Darba aizsardzība ietver gan dažādas konsultācijas, gan darba vides risku novērtēšanu un instrukcijas. Tāpat tiek piedāvāti arī darba drošības kursi, kurus izejot, var strādāt par darba aizsardzības speciālistu. Kopā ar FN-Serviss kursiem varēsi gādāt, lai darba drošība uzņēmumā būtu vislabākajā līmenī. Darba drošība – ieguldījums biznesā. Rūpējies par sava biznesa attīstību, rūpējoties par tā darbiniekiem- darba aizsardzība ļaus īstenot abus šos aspektus.
Darba drošība un ugunsdrošība nav vienīgās sfēras, kurās darbojas FN-Serviss. Vēl tiek īstenota arī vides aizsardzība. Katrs, kurš plāno rūpēties par apkārtējo vidi, ir aicināts ieskatīties FN-Serviss absorbentu klāstā. Gudri realizēta vides aizsardzība palīdzēs izveidot drošu un sakoptu vidi.
Nozīmīga ir arī civilā aizsardzība un civilās aizsardzības plāna izstrāde. Ja nepieciešama civilā aizsardzība uzņēmumā, FN-Serviss palīdzēs realizēt civilās aizsardzības plānu, kā arī to saskaņot ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Civilā aizsardzība, darba aizsardzība, vides aizsardzība, ugunsdrošība, tai skaitā arī ugunsdzēšamie aparāti un dūmu detektors, un dažādi citi pakalpojumi drošai un sakoptai videi – izvēlies FN-Serviss!