Pansionāts - seniorbaltic.lvAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir mājvieta cilvēkiem gados, kur ikviena tuvajiem cilvēkiem ir piedāvāta iespēja komfortabli dzīvot, kā arī iegūt nepieciešamo atbalstu. Pansionāts – seniorbaltic.lv ir pieejama gan dainas gaitu palīdzība un mediķu atbalsts, ja tas ir nepieciešams. Centrā ir piedāvāts it viss nepieciešamais, lai uzturēšanās centrā būtu ērta – īpaši piemērots aprīkojums, vienvietīgas un divvietīgas guļamistabasun apmācīta personāla atbalsts.

Ja jūsu tuvinieki uzturēsies aprūpes centrā, jūs varēsiet viņus ērti satikt – aprūpes centrs ir desmit minūšu attālumā no pilsētascentra rajona. “Dzintara melodija” ir atbilstošs šādiem gadījumiem:

  •   Nepieciešama vieta, kurā senioram pavadīt neilgu laiku;
  •   Tuvinieks cieš no demences;
  •   Radiniekam vajadzīga katras dienas, kā arī mediķu sniegtā aprūpe.

Gadījumā, ja senioram katru dienu nepieciešama dažāda veida palīdzība vai pat medicīniskā palīdzība un jums ne vienmēr ir iespējas aprūpi piedāvāt vajadzīgajā līmenī. Gadījumā, ja pa dienu jums jābūt darba vietā vai arī jūsu mājas ir nepiemērotas personām, kam vajadzīga speciāla palīdzība. Aprūpes centrs būs loģisks piedāvājums. Arī personas ar kustību traucējumiem aprūpes centrā varēs justies patīkami. Jāpiebilst, ka seniorbaltic.lv pansionātā ir zinošs personāls, kā arī ir pieejama atbilstoša ārstnieciskā aprūpe.

Arī personām, kas slimo ar demenci, “Dzintara melodijā” tiks nodrošināta atbilstošā palīdzība. “Dzintara Melodijā” tiks sniegtas dažādas aktivitātes, kā mērķis ir pēc iespējas ierobežot  slimības attīstīšanos. “Dzintara melodijā” aprūpi nodrošina personāls, kurā ir īpaši sagatavots demences slimnieku aprūpēšanai.

Arī īslaicīga palikšana seniorbaltic pansionātā tiek nodrošināta. Ja jūs uz neilgu brīdi nespējat  nodrošināt savam tuviniekam nepieciešamo aprūpi, šis piedāvājums var būt noderīgs. Šis pakalpojums ir iespēja nodrošināt, lai jūsu tuvinieks saņem nepieciešamo palīdzību, bet jums ir izdevība doties ārpus mājām, lai veiktu vajadzīgas darīšanas vai arī dotos dažas dienas garā atpūtas braucienā.