Pansionāti RīgāAprūpe un palīdzība cilvēkiem gados

Aprūpes centrs “Dzintara melodija” ir atbilstošs variants, kad jūs cenšaties atrast dzīves vietu, kur cilvēki gados var dabūt visu nepieciešamo palīdzību. Senioriem centrā tiek nodrošināta izdevība iegūt nepieciešamo palīdzību, kā arī ļoti ērti dzīvot. Aprūpes Centra ēka ir iekārtota tādā veidā, lai dzīvošana “Dzintara melodijā” būtu komfortabla arī senioriemar grūtībām pārvietoties. Centrā tiek sniegta ne ne tikai ikdienišķā palīdzība, bet arī medicīniskā personāla aprūpe.

Pansionāti Rīgā ir vairāki bet mūsu aprūpes centrs ir novietots viegli mērojamā attālumā no pilsētas centra, līdz ar to, jūs varēsiet gan savus radus ērti satikt, gan kopīgi apmeklēt dažādus pasākumus pilsētas centrā. Tas ir piemērots šādiem brīžiem:

  •   Nepieciešama vieta, kurā senioram uzturēties īstermiņā;
  •   Tuvinieks slimo ar demenci;
  •   Senioram vajadzīga katras dienas un medicīniskā uzraudzība.

Gadījumā, ja senioram ikdienā nepieciešama dažāda veida uzraudzība un pat medicīniskā uzraudzība, bet jums nav laika un resursu to piedāvāt vajadzīgajā kvalitātē. Gadījumā, ja dienas laikā jums jābūt darbā un jums pieejamās telpas ir nepiemērotas cilvēkiem, kam vajadzīga īpaša palīdzība. Saprātīgs piedāvājums ir aprūpes centrs “Dzintara melodija”. Centra iekārtojumsir speciāli atbilstošs personāmar grūtībām kustēties. Piemērotu medicīnisko aprūpi un pārējo aprūpi cilvēkiem gados dod zinošais “Dzintara melodijas” personāls.

Demences pacientiem “Dzintara melodijā”pastāv speciāla aprūpes programma. Tās mērķis ir veikt visu, lai senioriem, kas slimo ar šo slimību, sniegtu atbilstošu palīdzību un palēninātu demences attīstības gaitu. Atbalsts tiek īstenots ar dažādu nodarbību, kā piemēram, atmiņas treniņu palīdzību.

Rīgas pansionāts “Dzintara melodija” ir labs piedāvājums arī brīžos, kad ir vajadzīgs sniegt palīdzību savam radiniekam tikai uz 1 vai vairākām dienām.Ja parasti par tuviniekiem gādā mājās, bet ir nepieciešams kaut kur doties, šis pakalpojums jums patiešām palīdzēs. Jums nevajadzēs pielāgot it visu laiku sava radinieka vajadzībām un jūs varēsiet būt pārliecināts, vai jūsu radinieks jūtas patīkami.