mops berendsenBerendsen ierindojams starp kvalitatīvākajiem uzņēmumiem attiecīgajā nišā. Tā pamata pakalpojums ir augstvērtīgais paklāju serviss, bet tiek sniegta iespēja īrēt tādus priekšmetus kā mops (darbarīks grīdas sakopšanai), kokvilnas dvieļus un tualetes higiēnas līdzekļus. Taču jāsaprot, ka, lai kādu no pakalpojumu veidiem arī jūs izvēlētos, uzņēmums sniegs augsta līmeņa pakalpojumus, kas ļaus ietaupīt laiku un naudu, kā arī radīs patīkamu jūsu darba vidi!

Mops — kas tas ir?

Dažreiz, saklausot vārdu mops, cilvēki ir neizpratnē — kādām darbībām tas domāts. Mops ir no speciāla materiāla (kokvilnas dzijas) veidots darbarīks. Ja runājam par materiālu, no kura mops tiek ražots, jāpiezīmē, ka tas teicami uzsūc dažādus putekļus. Turklāt, kas nav mazsvarīgi — tas der praktiski jebkurām virsmām (betons, parkets, linlejs, koka un flīžu grīdas). Mops, lai gan piesūcināts ar speciālu šķidrumu, kas ļauj efektīvāk savākt putekļus, pēc tā izmantošanas grīdu nepadara slapju!

Paklāji Rīgā — plašā izvēlē Berendsen

Berendsen pamatpiedāvājums ir paklāji Rīgā un citviet Latvijā. Klientiem pieejams plašs paklāju klāsts: maināmās grīdas segas no neilona un kokvilnas; ar uzņēmumu zīmoliem, uzrakstiem un attēliem apdrukāti paklāji; drošību nodrošinošie komforta paklāji; sarkanie paklāji svētkiem, un citi jums nepieciešami grīdas segu varianti. Paklāji Rīgā un citās pilsētās iegūstami, gan zvanot uz firmas mājaslapā norādītajiem tālruņa numuriem, gan izmantojot atviegloto sazināšanās formu turpat mājaslapā Berendsen.lv. Izmantojot attiecīgos pakalpojumus,  samazināsiet telpu uzkopšanas tēriņus, kā arī padarīsiet tīrāku darba apstākļus!

Dizaina paklāji padarīs telpas personiskākas

Dizaina paklāji noderēs tiem, kuri vēlas konkrētas telpas padarīt personiskākas, saglabājot arī netīrumu savākšanas un grīdas aizsardzības funkcijas. Tā, piemēram, Berendsen klāstā ietilpst vairāki rakstaini un svītraini dizaina paklāji, ciemiņu sagaidīšanai derēs dizaina paklāji, ko rotā sauklis «Laipni Lūdzam», bērnudārziem, skolām un sporta klubiem piestāvēs paklājs, kurā attēlotas «Klasītes», kafetērijām atbilstošākie ir dizaina paklāji, uz kuriem ir kafijas krūze. Jāpiemetina — dizaina paklāji pieejami plašās toņu un izmēru kombinācijās, tādā veidā parūpējoties par iespēju katram iegūt piemērotāko paklāju!

Tiek piedāvātas arī higiēnas preces

Taču paklāji Rīgā un citviet vai mops nebūt nav uzskatāmi par vienīgajiem produktiem, kurus izīrē Berendsen. Tāpat Berendsen piedāvājumā iespējams atrast plaša profila higiēnas preces — dažādi dozēšanas trauki, papīra salvešu, ruļļu un tualetes papīra turētāji, miskastes, gaisa atsvaidzinātāji un citi ar higiēnu saistīti produkti. Kopā atrodamas vairāk kā desmit vairāku veidu higiēnas preces, bet desmit krāsas, kurās šie produkti pieejami, ļaus izveidot tieši tādu krāsu ansambli, kādu gribat.

Lasi vairāk- http://jekabpils.pilseta24.lv/zinas/100/369723