KreditoriLNKA jeb Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija piedāvā lielisku un ļoti noderīgu pakalpojumu, kuru sauc par pakāpenisku ātro kredītu atmaksu. Tas paredz, ka aizņēmējiem ir iespēja iesniegt pieteikumu par pakāpenisku kredītu atmaksu. Tas galvenokārt attiecas uz tiem aizņēmējiem, kuriem ir vairāki paņemti kredītu vai viens paņemts kredīts, kura rezultātā ir radušās problēmas ar kredīta atdošanu. Šo pakāpenisko kredītu atmaksu var veikt, ja kredīts vai kredīti ņemti pie LNKA biedriem.

Kā noslēgt vienošanos?

  • Lai noslēgtu vienošanos par pakāpenisku kredītu atmaksu – Tev asociācijā ir jāiesniedz attiecīgs pieteikums. Jāuzsver, ka aizpildīto pieteikumu Tev jāiesniedz asociācijai, kas par saņemto pieteikumu informēs arī visus pieteikumā norādītos asociācijas biedrus.

Lai izmantotu pakāpenisku kredītu atmaksu, Tev nepieciešamas šādas formalitātes –

  • pases (vai personas apliecības) kopija,
  • izziņa no VSAA par veiktajām sociālajām iemaksām par pēdējiem 6 mēnešiem,
  • bankas konta izdruka par pēdējiem 6 mēnešiem par kontu, kurā Tu saņem ienākumus.
  • Svarīgi minēt, ka pēc pieteikuma saņemšanas asociācija sazināsies ar Tevi, lai precizētu vienošanās sniegto informāciju, kā arī lai pārliecinātos par to, ka ir izpildīti vienošanās noslēgšanas nosacījumi.

Ja izlemsi izmantot šo pakalpojumu – Latvijas nebanku kredītdevēju asociācijas biedri ir vienosies, lai Tev dažu dienu laikā tiek apturēta soda sankciju piemērošana, pēc attiecīga pieteikuma saņemšanas. Tomēr rēķinies, ka gadījumā, ja Tu nepildīsi visus vienošanās noteikumus, vai arī vispār neparakstīsi vienošanos –   kreditoriem ir tiesības piemērot soda sankcijas atbilstoši noslēgto līgumu nosacījumiem.