virtuves kombainsDaudzpusīgs un efektīvs virtuves kombains visticamākais kļūs par neaizstājamu palīgu virtuvē. To var izmantot, lai sarīvētu sieru, sajauktu maizes mīklu, sasmalcinātu dārzeņus, veidotu biezeņus, krēmus un ko tik vēl ne. Bet, pirms dodaties uz veikalu, noteikti ir jāizskata vairāki faktori, lai beigās būtu tikuši pie pareizā pirkuma, jo mūsdienu tirgū virtuves kombaini pieejami tik ļoti lielā dažādībā.

Īpašības

Lielākajai daļai virtuves kombainu ir tikai viens motora ātrums un lielākajai daļai ir nelielas atveres to augšpusē, lai varētu ērti pievienot sastāvdaļas. Kombainis parasti nāk ar speciālu vāciņu, kurš ir šīs atveres lielumā un ar kuru var pagrūst produktus iekšā dziļāk, ļaujot Jūsu pirkstiem atrasties drošībā. Vadībai noteikti novērtēsiet gudru kontroles paneli nekā pogas, jo to būs ērtāk tīrīt.

Jauda

Pārliecinieties, ka kombainis, kuru izvēlaties ir pietiekami jaudīgs, lai tiktu galā ar nepieciešamajiem uzdevumiem: mīklas mīcīšanu, burkānu kapāšanu, cietā siera sasmalcināšanu u.tml., pretējā gadījumā Jūs riskējat ar to, ka kombainis veiks darbu nerūpīgi vai arī pie lielākas slodzes nodegs motors.

Lielums, ietilpība

Virtuves kombaini nāk ļoti dažādos izmēros, no kompaktiem līdz pat lielizmēra kombainiem, kurus jau izmanto restorānos. Tas, kāda izmēra un ietilpības kombainis Jums nepieciešams parasti ir atkarīgs no tā cik lielam daudzumam cilvēku Jūs gatavojat un kāda veida ēdiena pagatavošanā izmantojat šo kombaini. Ja parasti izmantojat kombaini mērču pagatavošanai, riekstu, garšaugu vai garšvielu sasmalcināšanai, tad pietiks ar nelielu, bet pietiekami jaudīgu, ja gatavojat nopietnākus ēdienus visai ģimenei, jāmeklē lielāks.

Papildus ierīces

 Daudzi kombaini nāk ar virkni dažādu papildus aprīkojumu, lai paplašinātu Jūsu iespējas rīkoties ar tiem. Aprīkojums var iekļaut dažāda izmēra bļodas, asmeņus, diskus, rīves, kas piemēroti dažādiem pārtikas produktiem u.tml. Tomēr šīs papildus ekstras nozīmē, ka arī kombainis maksās dārgāk, tāpēc, pirms iztērējat naudu tā iegādei, apdomājiet, kas Jums nepieciešams. Ja meklējat daudzfunkcionālu , bet lētu variantu, varat ielūkoties interneta veikalos, piem., Latvijas lielākajā interneta veikalā 1A.LV, kur ir plašs virtuves tehnikas preču piedāvājums.