The giftVajadzīga dāvana, ar kuru pārsteigt? Bieži vien aizmirstam, ka dāvināt var ne vien materiālas lietas, bet arī prieku, aizraujošu piedzīvojumu, sirsnīgas emocijas. Šāda veida dāvanas piedāvā interneta veikals Dāvanuserviss.lv.


Šis interneta veikals piedāvā simtiem unikālu piedāvājumu, sākot no lidojuma ar gaisa balonu līdz šikam braucienam ar Ferrari. Izvēlies kādu no piedzīvojumu iespējām un pārsteidz ikdienā un svētkos!
Ja neesi drošs par konkrētas dāvanas izvēli vai gribi uzdāvināt iespēju jubilāram izvēlēties pašam, tad piemērota izvēle būs kāds no dāvanu komplektiem. Komplektos iekļautie piedāvājumi apmierinās ikvienu gaumi: vai tie būtu relaksējoši SPA rituāli un skaistumkopšanas procedūras, prieka pilni deju kursi vai dažādu citu aktivitāšu! Tāpat lielisks variants ir populārās dāvanu kartes. Par dizainu, iesaiņojumu un pozitīvām emocijām parūpēsies interneta veikals Dāvanuserviss.lv!

MASĀŽAS UN SPA – NEAIZMIRSTAMS BAUDĪJUMS
Interneta veikala dāvanu sortimentā atrodami dažādi SPA piedāvājumi – dāvana, kas aktuāla dažādām sezonām! Viena no iespējām, ar ko iepriecināt sev tuvu cilvēku, ir uzdāvināt viņam SPA komplektu, atbilstoši viņa gaumei un dzīvesveidam. Vai tas būtu enerģijas pilns SPA vai ūdens relaksācijas kompleksu apmeklējums, relaksējošs SPA rituāls „Rūgtā šokolāde”, „Afrodita” vai kāds cits, vari būt drošs, ka dāvana sniegs patiesu baudījumu!
Iespējams, gaviļnieks būs priecīgs par iespēju apmeklēt masāžas salonu. Masāža ir noderīga un patiesi novērtēta dāvana kā sievietēm, tā arī vīriešiem! Dāvanu sortimentā īpaši masāžas rituāli ,kurus novērtēs ikviens vīrietis – izvēlies klasisko muguras masāžu, Jumeiho, vai – Ekskluzīvi vīrietim – BACK, SHOULDER vājumā arī izsmalicinātas masāžas, kuras novērtēs ikviena daiļā dzimuma pārstāve. Tāpat pieejamas masāžas jaunajām māmiņām un mazuļiem, kā arī vairākas citas organismu spēcinošas un veselību atjaunojošas procedūras.
DĀVANAS VĀRDA DIENĀ UN CITOS NOZĪMĪGOS NOTIKUMOS
Dažādos dzīves notikumos – jubilejās, kāzās, kristībās un citos īpašajos notikumos – vienmēr prieku sagādā pārdomātas dāvanas. Veiksmīgas dāvanas izvēlē var palīdzēt Dāvanuserviss.lv, kur iespējams atrast neskaitāmus dāvanu piedāvājumus – aktīvai atpūtai, relaksācijai, azartam un vēl plašākām emociju gammām.
Vēlies iepriecināt vārda dienā (http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-varda-diena) kādu sev mīļu cilvēku? Kāpēc lai dāvana vārda dienā nebūtu iespēja piepildīt kādu sapni? Uzdāvini iespēju ļauties mākslas burvībai vai lidināties ar paraplānu..Šīs un vēl citas vārda dienas dāvanas atradīsi DāvanuServiss.lv pārdomātajā piedāvājumu klāstā. Būtiski, ka pircēju ērtībām veikalā izveidota atsevišķa sadaļa, kur atrodamas lieliskas idejas, ja vajadzīgas dāvanas vārda dienā.
Dāvanuserviss.lv piedāvā aizraujošas un vēl nebijušas sajūtas ar interesantām un pārdomātām dāvanām, turklāt dāvanu skaits aug katru dienu! Lieliskākā dāvana ir iespaidi, ko atceras visu mūžu!