Nojumes īre ir tāds serviss, kurš interesēs visus, kas gada siltajā laikā grib rīkot brīvdabas pasākumus. Taču der atcerēties, ka kopā ar nojumes īri pārsvarā ir pieejami arī citi pakalpojumi, piemēram, gāzes sildītāju noma vai bāra letes noma .

Plānojot pasākumu, sākumā ir jāsaprot tas, kādas tieši nojumes īre Jums būs vajadzīga. Ja Jūsu pasākums gaidāms visdrīzāk labos laika apstākļos, tad iespējams Jums noderīga ir nelielas nojumes īre. Taču pasākumiem, kur paredzēts liels viesu skaits un, kas norisinās nenosakāmos apstākļos, būs noderīga apjomīgas noslēgtās nojumes īre.

KĀZU TELTS UN GARDEROBES NOMA – SKAISTI UN NODERĪGI

Dažreiz nojumes īre kļūst par grūtu uzdevumu, tādēļ, ka telts nepieciešama īpašam notikumam, piemēram, kāzu ceremonaijai. Kāzu telts noma ir pakalpojums, kurš spēj tieši ietekmēt visa kopējā pasākuma iznākumu. Gadījumā, ja kāzu telts noma ir nodrošināta profesionāli, pasākums būs veiksmīgs un visi pasākuma viesi būs apmierināti. Viesībās noderēs arī garderobes noma! Ļoti noderīgi ir tas, ka kāzu telts noma parasti ir ne vien pašas nojumes īre, bet papildu arī telts sagatavošana atbilstoši pasākuma stilistikai.

PASĀKUMA VIESU PAŠSAJŪTU PALĪDZĒS PADARĪT LABĀKU GĀZES SILDĪTĀJU NOMA

Gāzes sildītāju noma ir vēl viens papildu pakalpojums, kas būs noderīgs dažādu pasākumu rīkotājiem, kuri vēlas būt droši par pasākuma panākumiem. Gluži tāpat gāzes sildītāju noma būs ļoti noderīgs serviss tāda veida gadījumos, ja pasākums norosinās visu nakti. Visbiežāk gāzes sildītāju noma nodrošinās pašu sildītāju piegādāšanu, gāzes balonus un arī sildītāju demontāžu pēc pasākuma noslēgšanos.

PIE PROFESIONĀĻIEM IR IESPĒJAMA ARĪ BĀRA LETES NOMA

Gadījumā, ja pasākumā plānota kokteiļu pasniegšana, noderīgs papildus serviss ir bāra letes noma. Saliekamās bāra letes noma dos iespēju Jums pašam izdomāt konkrētu vietu, kurā viesiem gatavos dzērienus, turklāt bāra letes noma ļaus arī piemērot bāru Jūsu pasākuma kopējam dizainam.

Vienalga, kas Jums ir vajadzīgs – nojumes īre, gāzes sildītāju noma vai bāra letes noma – izvēlieties sadarboties speciālistiem!