manaslecas.lv kontaktlēcas 1Šobrīd brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī stila elements. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem. Piedāvājumā atrodamas lēcas, kas veidotas redzes uzlabošanai, gan lēcas, kas izveidotas kā stila elements. Kas attiecas uz krāsainajām lēcām, tās pieejamas gan kā vienas dienas, gan kā mēneša kontaktlēcas. Ja vēlies izcelt vai manīt savu acu krāsu, tad Tev jāizvēlas krāsainās kontaktlēcas. Taču, kontaktlēcas „Crazy” sniegs Tev iespēju pārsteigt ikvienu, jo šīs kontaktlēcas pilnībā maina acis, piemēram, par kaķacīm. Pats svarīgākais ir atcerēties, ka kontaktlēcas nedrīkst nēsāt ilgāk par tām paredzēto laiku. Manaslecas.lv iespējams iegādāties arī toriskās jeb astigmātiskās kontaktlēcas, kas ir paredzētas acīm, kurām ir nepieciešams koriģēt astigmātismu. Manaslecas.lv piedāvā arī tādas kontaktlēcas kā multifokālās kontaktlēcas. Tās ir lieliskas progresīvo vai bifokālo briļļu aizstājējas.
Ieskatoties Manaslecas.lv mājas lapā, nojautīsi, ka šeit nopērkamas brilles,kontaktlēcas un acu pilieni. Lai Tu atrastu atbilstoša stipruma brilles, vispirms Tev jāveic redzes pārbaude. Tev nav jāuztraucas par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Šajā adresē atrodas Manaslecas.lv A’telpa. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras atsaucīgas un prasmīgas optometres. A’telpā pieejami dažādi pakalpojumi, sākot jau ar vienkāršu sūdzību uzklausīšanu līdz pat acs spiediena mērījumiem un acs apskati gan pretskatā, gan šķērsgriezumā. Manaslecas.lv A’telpā strādā četras zinošas, atsaucīgas un laipnas optometres. Gadījumā, ja vēl nenēsā ne brilles, ne kontaktlēcas, taču apzinies, ka redze vairs nav tik asa vai nevari izlasīt rakstu žurnālā, Tev noteikti jāapmeklē optometrists. Šādiem gadījumiem, A’telpa piedāvā pakalpojumu „Pirmreizējā redzes pārbaude”. Pakalpojuma laikā Tev tiks izmeklēta redze un Tu tiksi apmācīts, kā pareizi lietot, ielikt un izņemt kontaktlēcas. Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.
Nepieciešamas lasāmbrilles? Manaslecas.lv Tu atradīsi lasāmbrilles sievietēm. Šīs lasāmbrilles ir veidotas ar elegantu un sievišķīgu dizainu. Lasāmbrilles pieejamas ar dažādiem stiprumiem – + 1.0, + 1.5 vai + 2.0. Tāpat, pieejamas arī modernas lasāmbrilles ar varavīksnes spīdumu lēcām, kas dod saulesbriļļu efektu. Ar šīm lasāmbrillēm grūtības nesagādās pat lasīšana saulē.
Ja izlem iegādāties brilles internetā jau šodien, saņemt tās varēsi vienas darba dienas laikā. Kādēļ tik ātri? Jo visas brilles atrodas tepat uz vietas, Manaslecas.lv noliktavā. Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev. Ja esi iegādājies brilles, Tev nav jāuztraucas par to saņemšaņu, jo Manaslecas.lv par to ir padomājušas. Brilles varēsi saņemt Rīgā, Latvijā un visā plašajā pasaulē! Lai brilles saņemtu Latvijas teritorijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Pirmā, bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas! Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas neskaidrības, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem pa tālruni 202 11 202.