ātrie kredīti - vivus.lvNav noslēpums, internetā noformējamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti liels, un meklējot izdevīgāko aizdevēju bieži vien ir viegli apjukt.

Viens no uzticamākiem un iecienītākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus kredītus.

Vivus.lv ātrie kredīti pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta piešķiršanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – lai aizdevējs būtu drošs, ka kredītu būs iespējams atmaksāt.

Vivus.lv ātrais kredīts būs noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad nepieciešamā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad nepieciešams lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev vēlamo atmaksas termiņu – tas noteikts līdz pat 24 mēnešiem!

Kredīts noformējams vienkārši – viss, kas nepieciešams – pieeja internetam, mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijā esošām bankām.

Domājot par saviem klientiem, Vivus.lv sniedz dažādus izdevīgus piedāvājumus. Piemēram, pirmo kredītu sākt atmaksāt tikai pēc 90 dienām! Tāpat tiek rīkotas dažādas akcijas un īpaši piedāvājumi, kas aizņemšanos padara vēl izdevīgāku!

Pieminēšanas vērtas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nav iespējams atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā, ir iespēja atmaksas termiņu pagarināt uz sev vajadzīgo laiku. Tā ir laba iespēja situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek paņemti situācijās, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr aizvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas noderēs , ja nepieciešamā summa ir lielāka.

Kredīti pie Vivus.lv ir ne tikai vienkārši noformējami, bet arī ļoti pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā izdevīgā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laikā. Te jāpiebilst, ka Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Vivus.lv būs noderīgs risinājums dažādās situācijās, tomēr vērts paturēt prātā, ka ikviens aizdevums nozīmē atbildību! Tādēļ pirms aizņemšanās nepieciešams rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un iespēju veikt tā atmaksu noteiktajā laikā un termiņā.