Laiks ir kļuvis par vērtību, un daudzi cilvēki dod priekšroku interneta pakalpojumiem – īsākam ceļam pie mērķa. Ar interneta starpniecību var gan iepirkties un apmaksāt rēķinus, gan izmantot kreditēšanas pakalpojumus.

Lai saņemtu aizdevumu 15 minūšu laikā, nav nekur jādodas, jo ātrie kredīti ir vienkāršots aizdevums, un to var saņemt tiešsaistē. Lai pieteiktos interneta kredītam nav nepieciešami ne ķīla, ne galvojums, tā ka, ja situācija prasa tūlītēju risinājumu, ātrie kredīti var būt parocīgi.

Īstermiņa kredīts var būt piemērots, ja steidzami jāatrod papildu nauda. Ikdienā var rasties ne mazums situāciju, kas prasa naudu, un ne visiem cilvēkiem ir pietiekami lieli iekrājumi. Tā kā ātrais kredīts ir pieejams bez tādām papildu prasībām kā ķīla un galvojums, tas ir sevišķi noderīgs, ja papildu summa nepieciešama tūlīt pat.

Vairāk informācijas par kredīta nosacījumiem- https://www.kredits7.lv/

Atbildīga aizņemšanās – obligāts nosacījums

Ātrais kredīts ir domāts maksātspējīgiem klientiem. Aizdevums var būt labs risinājums, ja bez papildu summas situācija kļūs sliktāka. Ikvienam potenciālam aizņēmējam jāievēro atbildīgas aizņemšanās pamata principi – aizņemties ja ātrais kredīts ir labākais rīcības variants, un noteikt ikmēneša ienākumiem adekvātu kredīta apjomu. Ātrais kredīts parasti tiek izmantots kā aizdevums līdz algai, tāpēc pirms pieteikšanās nepieciešams izvērtēt, vai kredīts tiks laicīgi atmaksāts un vai Jūsu ģimenes budžets ir pietiekams, lai veiktu kredīta maksājumus.

Aizņemšanās nosacījumi

Lai gan ātrie kredīti internetā ir pieejami pie dažādiem aizdevējiem, visus piedāvājumus apvieno pamatnoteikumi – ātrie kredīti ir pieejami cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem un ar Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statusu. Klientu vecuma robežas katram aizdevējam ir savas, taču parasti ātrie kredīti internetā ir pieejami 20 – 65 gadus veciem cilvēkiem. Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams izpildīt arī tādu svarīgu nosacījumu kā pozitīva kredītvēsture. Tomēr, neskatoties uz šīm līdzībām, kredīti internetā ir atšķirīgi. Ātrie kredīti internetā atšķiras pēc tādiem rādītājiem kā pieejamā summa, komisijas maksa, procentu apjoms, kā arī pēc kredīta termiņa robežām. Jo vairāk pieejamo aizdevumu variantu Jūs salīdzināsiet, jo vieglāk būs atrast Jūsu situācijai piemērotāko risinājumu. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!