Ātrie kredīti VIA SMSKatrs no mums ir nonācis situācijā, kad ātri nepieciešami naudas līdzekļi. Šādos gadījumos var palīdzēt dažādi risinājumi, viens no tiem- vērsties pie kāda no ātro kredītu devējiem. Tā ir ērti pieejama iespēja ļoti plašam cilvēku lokam, kā ātri un ērti risināt īslaicīgas finanšu problēmas.

Ātrie kredīti internetā ir populārs aizdevumu veids, kuru saviem klientiem izsniedz arī Viasms. Tas ir populārs aizdevējs, kurš piedāvā ātru nepieciešamā kredīta noformēšanu.

Domājot par klientu ērtībām, kredīts pie Viasms.lv pieejams divos variantos – aizdevums līdz algai un naudas kredīts.

Tā piemēram, Viasms nodrošinātais ātrais kredīts pieejams līdz pat EUR 1500 . Tas būs piemērots risinājums, ja nauda vajadzīga lielāku mērķu realizēšanai – piemēram, dzīvesvietas vai mašīnas remontam vai sen kārotam ceļojumam. Šāda veida ātrie kredīti pieejami uz termiņu no 3 līdz pat 12 mēnešiem – izvēlies sev nepieciešamo termiņu!

Savukārt, ja nedaudz pietrūkst līdz algai vai vajadzīgā naudas summa ir  salīdzinoši neliela, atbilstošāks būs Viasms piedāvātais īstermiņa kredīts- aizdevums līdz algai. Izmanto šo iespēju, ja esi drošs, ka aizņēmumu varēsi atmaksāt 30 dienu laikā.

Svarīgi, ka Viasms izsniegtajam kredītam ir lieliskas priekšrocības. Tam pieteikties var ikvienā diennakts laikā, ātri un ērti – ar interneta starpniecību. Būtiski – lai to izdarītu, nav vajadzīgas nekādas formalitātes – pie Viasms pieejams kredīts bez ķīlas.

Vēl viena nozīmīga Viasms sniegta iespēja – sms kredīts. Tas tiek izsniegts jau reģistrētiem viasms.lv lietotājiem, tātad – sākot no otrās aizņemšanās reizes. Sms kredīts sniedz iespēju naudu aizņemties tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Izmanto šo iespēju izpārdošanu laikā vai tad, kad baudi atpūtu, bet blakus nav datora.

Pirms aizdevuma ņemšanas būtiski ņemt vērā dažus noteikumus. Pirmkārt, Viasms naudas aizdevums tiek izsniegts Latvijā dzīvojošām personām vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Otrkārt, svarīgs ir atbilstošs ienākumu līmenis – tam jābūt tādam, ar kuru iespējams veikt kredīta atmaksu. Trešā svarīgā lieta, kas tiek ņemta vērā pie aizdevuma pieteikuma izskatīšanas – kredītvēsture. Tai jābūt pozitīvai.

Izvēlies drošu un daudzu novērtētu aizdevēju – Viasms! Izdevīgi aizdevuma noteikumi, lieliskas akcijas un ērti noformējami kredīti – ienāc un uzzini vairāk viasms.lv.