naudas aizdevumi viasms.lvBrīžos, ja esi noskatījis kādu izdevīgu pirkumu, vajadzīga nauda rēķinu apmaksai vai ikvienā citā situācijā, kad līdz algai, stipendijai vai citiem ieņēmumiem nepieciešami papildus līdzekļi – izmanto izdevību un saņem naudu savā kontā vien dažās minūtēs, pateicoties ātrajiem kredītiem internetā.

Naudas kredīts tiek izsniegts tik īsā laikā tādēļ, ka aizņemšanās notiek internetā, klienta kredīta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums norādītajā darba laikā! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas kreditora mājas lapā. Ir tikai jāizvedo lietotāja profils, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz kreditora bankas kontu, tādējādi apstiptinot savu bankas kontu). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izdomā cik lielu naudas summu vēlies un spiež pogu pieteikt kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieteiktā nauda no aizdevēja – neticami ātri, vien dažu minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ ĶĪLAS

Ātrie kredīti parasti ir izdevīgi, ja vajadzīga neliela naudas summa, bet līdz algai vai citiem ikmēneša ienākumiem vēl jāgaida. Cilvēki labprātāk aizņemas no kreditoriem, nekā aizņemas no ģimenes, radiniekiem un draugiem. Tas tādēļ, ka naudas kredīts internetā nevar sabojāt attiecības reizē, ja naudu nevar atmaksāt noteiktajā laikā, kā tas var būt, aizņemoties pie kāda kolēģa vai ģimenes locekļa. Tiek aiztaupīts arī pats aizdevuma lūgšanas mirklis, jo internetā var vienkārši iesniegt kredīta pieprasījumu bez jebkādiem nepatīkamiem lūgumiem vai neērtās sajūtas tādēļ, ka ir sanācis nokļūt īslaicīgās finansiālās problēmās.

Pie vairākiem ātro kredītu sniedzējiem, lai saņemtu kredītu pat nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas. Viss, kas vajadzīgs – kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotam (daži aizdevēji izsniedz aizdevumus no 20 vai 21 gada vecuma). Nepieciešams arī bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numurs. Protams, vēlams, lai potenciālajam kredīta ņēmējam būtu laba kredītvēsture.

PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS

Pirmais kredīts bezmaksas vienmēr tiek piešķirts tiem jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Tas ir 0% aizdevums, tātad jāatdod tik, cik aizņēmies. Tas ir kredīts bez ķīlas un seguma, tādējādi ir atvieglots aizdevuma saņemšanas process, jo nav jālauza galva, kādi dokumenti vajadzīgi tā saņemšanai. Turklāt, kredīts ir pieejams internetā jebkurā laikā, tāpēc tā ir vislabākā ātrā kredīta aizņemšanās iespēja.

NEVARI ATGRIEZT AIZDEVUMU LAIKUS? PAGARINI ATMAKSAS TERMIŅU!

Vēl viena būtiska priekšrocība, ko sniedz naudas aizdevumi internetā – vienmēr iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Neviens nevar paredzēt, kad gadīsies nonākt finansiāli grūtā situācijā, piem., aizkavēsies alga – tādos brīžos var ērti samaksāt nelielu komisijas maksu un atlikt aizdevuma atmaksu uz sev nepieciešamo laika periodu. Šādi nodrošinoties, kad naudu nevar atdot laikus, klients būs ieguvējs. Kredīta atmaksas atlikšana ļauj arī neiekļūt parādnieku sarakstā, kas mūsdienās ir ļoti svarīgi ikvienam, kas aizņemas internetā pat vairākas reizes gadā.