sms kredīts viasms.lvBrīžos, kad vajadzīgi nelieli papildus līdzekļi, piemēram, neplānotai vizītei pie ārsta, noderīgi būs ātrie kredīti. Nav noslēpums, ka ātros īstermiņa aizdevumus par piemērotu risinājumu steidzamās situācijās atzīst arvien vairāk cilvēku. Tieši pateicoties šim pieprasījumam, šobrīd ir radusies situācija, ka nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti plašs. Tieši tādēļ pirms aizņemšanās ļoti būtiski izvērtēt vairākus piedāvājumus, lai izvēlētos sev vēlamāko.

Lai aizņemšanās būtu ne vien vienkārša un izdevīga, bet arī droša, vēlams izvēlēties labi zināmu un uzticamu kredītdevēju, kas spēj sniegt teicamu servisu un uzrādīt licenci. Tāpat būtiska nozīme noteikti būs arī klientu atsauksmēm. Ātrie kredīti pie augsti novērtēta aizdevēja noteikti būs daudz labāks variants, kā aizdevums pie mazpazīstama un apšaubāma kredītdevēja.

Viens no kredītdevējiem, kurš katrā ziņā ir labāko aizdevēju vidū, ir VIA SMS. Ātrais kredīts pie VIA SMS būs laba izvēle, ja steidzami nepieciešama lielāka vai mazāka naudas summa.

Domājot par katru klientu, VIA SMS nodrošina dažādus aizdevumu veidus. Viens no tiem ir aizdevums līdz algai. Kā var nojaust, šis aizdevums paredz salīdzinoši nelielas summas saņemšanu uz 30 dienām. Pirmajā aizņemšanās reizē iespējams aizņemties līdz EUR 200, bet, aizņemoties atkārtoti, maksimālā aizdevuma summa palielināsies.

VIA SMS piedāvājumā arī daudzu novērtētais sms kredīts, kas ir vēl ērtāks un vienkāršāks veids kā saņemt aizdevumu. Atliek tikai nosūtīt vienu īsziņu, lai pēc dažām minūtēm nauda būtu norādītajā bankas kontā. Jāpiemin, ka šis pakalpojums tiek nodrošināts sākot no otrās aizņemšanās reizes.

VIA SMS izsniegtie naudas aizdevumi saņemami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk vajadzīgs – tam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, bet kredīta izsniegšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros. Jāpiemin, VIA SMS strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Izdevīgs piedāvājums sagaida arī jaunos klientus – pirmais kredīts bezmaksas. Tā ir lieliska iespēja saņemt sev vajadzīgo naudas summu un nepārmaksāt!

Tāpat VIA SMS piedāvājumā arī naudas kredīts, kas tiek izsniegts no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā kredīta summa ir EUR 1500. Šāda apjoma kredīts katrā ziņā palīdzēs realizēt kādus lielākus plānus.

Ātrie kredīti internetā ir lielisks risinājums dažādās situācijās, galvenais neaizmirst, ka ikviens aizdevums ir atbidība, tādēļ svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Aizņemies ērti, vienkārši un droši – ieskaties viasms.lv, iepazīsties ar līguma noteikumiem un piesakies sev vēlajamam aizdevumam- https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits