angļu valodas kursiPedagoģijas pētnieki uzskata, ka svešvalodas nepieciešams apgūt agrā bērnībā. Pašlaik, sākot ar 4 gadu vecumu, ir pieejama angļu valoda bērniem un arī jauniešiem. Mācību centrs New Horizons organizē interesantas papildus apmācību iespējas, piemēram, valodu kursi pieaugušajiem vai īpaši angļu valodas kursi senioriem veicinās iespējas darba tirgū.

Savukārt, ja vēlaties paaugstināt IT prasmes, vispārīgie valodu kursi un specifiski ar IT jomu saistīti angļu valodas kursi būs tieši laikā. New Horizons – mācību centrs, kas sniedz iespēju radoši izdzīvot skolēnu brīvlaikus, piedaloties, piemēram, īpašā nodarbību ciklā “angļu valoda bērniem”nedēļas nogalēs. Tāpat tā ir alternatīva mācībām pašu spēkiem, jo tai ir individuāla pieeja: apmācība tiek organizēta Jums izdevīgā vietā un laikā.

Mācību centra New Horizons īstenotie valodu kursi neatkarīgi no to veida ir nozīmīgs pienesums ikviena kompetenču klāstā. Valodu vēlams mācīties, sākot ar 3-4 gadu vecumu, apmeklējot speciālas nodarbības, kur angļu valoda bērniem tiek iemācīta vienkāršā veidā. Savukārt vispārīgie angļu valodas kursi noderēs ikvienam, kas vēlas pilnveidot prasmes tās pielietošanā. Ja gribās apgūt ko tālāku, piemēram, grieķu, persiešu vai hidi valodas, vēlams uzsākt mācīties modulī valodu kursi, kur mācības notiek elektroniskā veidā. New Horizons angļu valodas kursi un īpaši citu pasaules valstu valodu kursi tiek vadīti, pielietojot modernākās mācību pieejas:

  • Komunikācija pāros, grupās vai “viens pret vienu” ar pasniedzēju;
  • Valodas lietošana, runājot par dažādām dzīves situācijām un to izspēlēšana;
  • Komunikācijas prasmju veidošana un nostiprināšana, primāri rosinot sajūtas, kas liek izteikties.

UZ REZULTĀTU VĒRSTA NODARBĪBU VADĪŠANA NODROŠINA TEICAMUS SASNIEGUMUS

Profesionāls mācību centrs, kuru izvēlēties zināšanu papildināšanai, ir New Horizons. Šī mācību centra valodu kursi iesācējiem un profesionāļiem, angļu valodas kursi jaunajām māmiņām, kā arī angļu valoda bērniem paver iespējas palielināt piemērotību darba tirgum. Jāatzīmē, ka valodu mācību centrs New Horizons nodrošina iespēju ikvienam pārbaudīt apmācību kvalitātes līmeni, jo 1. nedēļa (neatkarīgi no programmas veida: angļu valodas kursi, valodu kursi vai angļu valoda bērniem klātienes formā ikvienam interesentiem ir par brīvu! Tāpat jāuzsver, ka New Horizons realizē uz rezultātu orientētas apmācības šādu iemeslu dēļ:

  • Kursu norises vietā ir draudzīga atmosfēra;
  • Valodu kursi ir orientēti uz saziņas prasmju veicināšanu;
  • Zinoši mācībspēki nodrošina, ka angļu valodas kursi ir piemērots apmācāmo interešu lokam;
  • “Angļu valoda bērniem” tiek īstenots izmantojot dažādas rotaļas un spēles;
  • Mācību centrs sekmē valodas kompetenču attīstīšanu papildus individuālajās sarunvalodas nodarbības ar pasniedzējiem.

Izvēlieties paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū jau tagad! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties atbilstošāko programmu Jūsu vajadzībām!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties prasmju paaugstināšanu jau tagad!