spēles bērniem 1a.lvKad esi nolēmis veikt kādu pirkumu lēti un neizejot no mājas, aplūko 1a.lv piedāvājumu — te saskarsies ar milzīgu izvēli, lētām cenām, kā arī ērtu mājas lapu!

BĒRNIEM PATIKS DAŽĀDĀS ROTAĻLIETAS

Vēlies iepriecināt bērnu? Tādā gadījumā rotaļlietas ir vienas no atbilstošākajām precēm. 1a.lv atradīsi neskaitāmu veidu rotaļlietas, kas klasificētas vairākās kategorijās, tādējādi piemērotāko rotaļlietu atrast spēsi bez grūtībām.

JA TIEK MEKLĒTS PULKSTENIS, APMEKLĒ 1A.LV

Viedais pulkstenis, savienots ar mobilo telefonu, nodrošina vairāku funkciju ērtāku izpildi. Bet sporta vai tūrisma pulkstenis ļaus noteikt veikto distanci, izmērīt pulsu, kā arī ietver vēl dažādas funkcijas aktīviem cilvēkiem.

SVARI ĻAUJ SEKOT LĪDZI SAVA ĶERMEŅA IZMAIŅĀM

Šobrīd svari spēj atvieglot dzīvi — tie ir ērti pārvietojami, aizņem maz vietas un palīdz iegūt informāciju par dažādiem ķermeņa parametriem — no kopējā ķermeņa svara līdz ūdens līmeņa noteikšanai. Svari pieejami arī dažādās dizaina variācijās.

LAI UZTURĒTU SEVI FORMĀ, NOPĒRC HANTELES

Arvien aktuālāks kļūst veselīgs dzīvesveids, un tajā ietilpst arī sportošana. Noderīgs treniņu palīgs ir hanteles — ar tām spēsi likt strādāt vairākām muskuļu grupām. Turklāt hanteles neaizņem lielu platību.

DĀVANU KARTES SPĒS IEPRIECINĀT KATRU

Dāvanu kartes labo slavu iemantojušas, jo jubilāram ļauj pašam izvēlēties dāvanu. 1a.lv klāstā ir divmadsmit dažāda nomināla dāvanu kartes, tādējādi savai rocībai noteikti varēsi piemeklēt atbilstošāko.

SPĒLES BĒRNIEM ATTĪSTĪS KONCENTRĒŠANĀS SPĒJAS

1a.lv klāstā atrodamas plaša spektra spēles bērniem — mazākajiem pie sirds ies vienkāršas puzles, savukārt tīņiem — stratēģijas spēles un dažādas galda spēles. Turklāt vairākas spēles bērniem piemērotas arī lielai kompānijai.

Aplūko piedāvājumu šeit- http://www.1a.lv/preces_berniem/galda_speles_un_puzles

INDUKCIJAS PLĪTIS — PATĪKAMS, KĀ ARĪ MODERNS RISINĀJUMS

Indukcijas plītis kļūst arvien populārākas. Karstums tiek ģenerēts uz virsmas esošo trauku, kā rezultātā indukcijas plītis samazina apdedzināšanās risku. Vienmērīgā virsma savukārt nodrošina ērtu kopšanu.

IKDIENAS PIENĀKUMUS ATVIEGLO VEĻAS ŽĀVĒTĀJS

Veļas žāvētājs lieliski noderēs, ja vēlies ievērojami samazināt apģērba žāvēšanas procesa ilgumu. Tā kā piedāvājums ir ļoti plašs, atbilstošs veļas žāvētājs atrodams jebkuram.

BRĪVDABAS CIENĪTĀJIEM — DAŽĀDAS TELTIS

Ja vēlies ceļot, teltis sniegs iespēju patverties no sliktiem laika apstākļiem. Pirms tam vajadzīgs noskaidrot, kura no tām būs atbilstošākā Tavām prasībām — teltis ir ļoti dažādas.

IZKLAIDES IESPĒJAS SNIEGS BATUTI

Batuti tiek piedāvāti dažādos izmēros. Vienkāršai lēkāšanai būs pietiekami mazie batuti, taču triku veikšanai domātie lielākie batuti.

GALDA SPĒLES UZLABO PRĀTA SPĒJAS

Gribi atvašu rotaļāšanos padarīt produktīvu? Iegādājies galda spēles! Turklāt galda spēles piedāvā iespēju vienlaicīgi spēlēt lielam skaitam dalībnieku.

JA GAIDĀMS ĢIMENES PIEAUGUMS, JĀIEGĀDĀJAS BĒRNU RATI

Bērnu rati iedalāmi vairākos veidos. Sporta bērnu rati to uzbūves dēļ derēs aktīvām pastaigām, savukārt universālie bērnu rati bieži nāk komplektā ar papildus aksesuāriem.

LG TELEVIZORI LIELĀ IZVĒLĒ 1A.LV

LG televizori šobrīd kļuvuši vieni no vadošajiem. Augsta kvalitāte, konkurētspējīga cena, modeļi jebkura gaumei — pazīmes, ar kurām tiek raksturoti LG televizori. Tādējādi LG televizori ieguvuši pozitīvu slavu.

LEGO SPĒJ PADARĪT PRIECĪGU JEBKURU BĒRNU

Lego konstruktori ir populāri būtībā it visur. Lego pieejami vairākos variantos, tādējādi garantējot — piemērotu konstruktoru atradīsi katram bērnam!

KAD GRIBI IETAUPĪT LAIKU UN NAUDU, IESKATIES, KO SPĒJ PIEDĀVĀT INTERNETA VEIKALI

Interneta veikali sevī ietver dažādus plusus — lētas preces, piegādāšana utt. Ja esi moderns cilvēks, interneta veikali Tev ies pie sirds.

TELEVIZORI PILDA DAŽĀDAS FUNKCIJAS

Televizori ir dažādi. Vienkāršākie modeļi nodrošinās ar iespēju skatīties televīziju un pievienot citas ierīces, savukārt augstākas klases televizori ir aprīkoti ar tādām funkcijām kā SMART, 3D utt.

VENTILATORI SPĒJ NODROŠINĀT VAJADZĪGO GAISA TEMPERATŪRU

Ja vasaras mēnešos mājās par karstu, bet ziemā par aukstu, palīdzēt varēs  ventilatori. Ventilatori gaisu var gan atdzesēt, gan sasildīt.

1a.lv piedāvā neskaitāmi daudz preču. Iegādājies vajadzīgo jau tūlīt, ienākot 1a.lv!