AizdevumiNeplānotu finanšu līdzekļu jautājumu atrisināšanai bieži vien jāprasa nauda radiem, draugiem. Neapšaubāmi tas rada neērtības, tāpēc tā apiešanai praktizē ātrā naudas aizdevuma saņemšanas opcijas.

To ir iespējams aizņemties jebkurš, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu ar LR pilsonību vai beztermiņa uzturēšanās atļauju. Ātrā kredīta aizdevuma summas pieejamas sākot no 50 līdz 3000 eiro, kas noteikti būs no lielākiem neplānotiem tēriņiem. .

Aizdevumi ir vien dažu soļu attālumā. Pirmais soli ir reģistrēšanās kredīta izsniedzēja mājaslapā un jāpārskaita reģistrēšanās “nodeva” no sava bankas konta 0,01 eiro vērtībā. Reģistrēšanās maksa atpakaļ netiks atgriezta, jo kalpo kā apstiprinājums reģistrācijai un bankas konta piereģistrēšana konkrēti uz tava vārda. Kad būs pabeigta reģistrācija, varēsi pieteikt vēlamo naudas aizdevuma apjomu, un vien dažu minūšu laikā ātrais aizdevums būs tavā kontā. Ātrais aizdevums ir pieejams no 50 līdz 3000 eiro.

Atkarībā no kredīta summas ātrā kredīta atmaksāšanas termiņš var būt dažāds. Kopumā ātrā naudas kredīta atmaksāšanas periods var būt no divām nedēļām līdz 24 kalendārajiem mēnešiem. Visu ātrā kredīta pieteikumu izskatīšana ir no plkst. 8.00 līdz 22.00. Bet nosūtīt pieprasījumu aizņēmuma saņemšanai vari 24 stundas diennaktī. Lai varētu apstiprināt aizdevumu, jāizpēta tavu līdzšinējo kredītsaistību vēsturi. Nenokārtotu kredītsaistību apstākļos ātrais kredīts tev var netikt apstiprināts. Turklāt būtiski ir pastāvīgi mēneša naudas ienākumi, kas strādā kā kredīta atmaksas garantija.