Pasākumu iekārtojuma servisa piedāvātāji uzņēmums Akurats.lv apjomīgajā pakalpojumu klāstā būs ne vien telšu noma un nojumes īre, bet arī tādi pakalpojumi kā gaismas galdu noma un  bāra letes noma. Pat tādā gadījumā, ja Jums nepieciešami gāzes sildītāji terasēm, Akurats.lv būs laba vieta, kur meklēt aprīkojumu savam pasākumam.

VAJADZĪGS INTERESANTS AKCENTS? JUMS NODERĒS GAISMAS GALDU NOMA

Tad, ja rīkojat pasākumu un gribēsiet tai modīgu piesitienu, Jums derēs gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu organizētajam sarīkojumam modernus, spilgtus gaismas galdus, kuri ļoti atmosfēriski izskatīsies tumšās telpās vai tumšajā diennakts laikā ārā. Lai atvieglotu pasākuma iekārtošanas procesu, tad gaismas galdu noma pie Akurats.lv būs pakalpojums, kur viss ir iekļauts – tos atvedīs, saliks un arī pēc pasākuma noslēguma izjauks Akurats.lv darbinieki.

 

TELŠU NOMA KATRAM PASĀKUMAM ĀRĀ

Gada siltajā laikā ikvienam pasākumu veidotājam ir noderīga kvalitatīva telšu noma – uz dažiem pasākumiem atbilstoša ir vienas nojumes īre, taču citos pasākumos ir nepieciešama daudzu telšu noma. Ērtas un vienlaikus glītas nojumes īre varēs padarīt pasākumu drošu gan pret nokrišņiem, gan tiešas saules. Izvēlieties Akurats.lv gan tad, ja vajadzīga tikai vienas nojumes īre, gan vairāku lielizmēra telšu noma.

 

JA DOMĀJAT PASNIEGT DZĒRIENUS, DERĒS BĀRA LETES NOMA

Ja Jūs vēlēsieties Jūsu organizētajā sarīkojumā speciālu vietu, kurā tiks pasniegti dzērieni, Jums iespējams noderēs bāra letes noma. Noteikti noderēs arī  ne viens vien bāra krēsls.

Vairāk uzzini- http://akurats.com/lv/aprikojums/bara-kreslu-noma/

Bāra letes noma nodrošinās pasākumus ar ērti no moduļiem saliekamu bāra leti, kas no vienas puses būs izgaismota un balta, bet otrā pusē – praktiski piemērota kokteiļu pagatavošanai. Pie tam bāra letes noma varēs tikt apvienota arī ar bāra krēsliem, tādā veidā veidojot Jūsu pasākumā reāla bāra sajūtu.

 

EFEKTĪVI GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM BŪS ATRODAMI PIE AKURATS.LV

Lai noskaņa pasākumā būtu izdevusies, ir īpaši svarīgi, lai tā dalībniekiem vienmēr būtu patiešām silti – to spēs nodrošināt gāzes sildītāji terasēm. Uzņēmuma Akurats.lv piedāvātie gāzes sildītāji terasēm ir ne tik vien racionāli, bet arī dos labu akcentu pasākuma dizainam.Uzņēmuma Akurats.lv piedāvājumā ir ne tik vien teltis, bāra letes un gāzes sildītāji terasēm – ar visu lielo pakalpojuma klāstu iespējams pašam iepazīties interneta vietnē www.akurats.lv!