Aktuāls aizdevums? Iepazīsties ar nebanku kredītdevēju piedāvājumu!

Neparedzēti tēriņi vairs nav nekas neparasts – tie nav sveši pat tiem, kuri rūpīgi plāno savu budžetu. Drošs variants, kā šādas situācijas risināt, ir ārkārtas fonda veidošana, taču dzīve ir dzīve un ne vienmēr viss izdodas, kā plānots. Tādēļ reizēm noderīgi var būt kredīti, ko šobrīd salīdzinoši vienkārši iespējams noformēt pie nebanku aizdevējiem.

Lai arī plašāk zināmi ir īstermiņa kredīti, kas parasti tiek izsniegti uz 30 dienām un noder īslaicīgu situāciju risināšanai, tomēr kredītņēmēju ērtībām pieejami arī cita veida aizdevumi.

Patēriņa kredīts lielākiem dzīves plāniem

Patēriņa kredīts ir gan bankas, gan arī nebanku kredītu sniedzēju piedāvājumā, tāpēc katram aizņemties gribētājam ir ļoti plašas izvēles iespējas. Ja izvēlēsies kredītu noformēt pie kāda no nebanku kreditoriem, apstiprinošas atbildes gadījumā patēriņa kredīts Tavā bankas kontā tiks ieskaitīts jau drīz vien – ar noteikumu, ka pieteikumu nosūtīsi aizdevēja darba laikā. Būtiski, ka patēriņa kredīts nereti paredz zemākas procentu likmes nekā īstermiņa aizdevums – tas skaidrojams ar to, ka tā atmaksu jāveic garākā laika posmā.

Ko paredz kredītlīnija?

Kredītlīnija ir moderns aizdevuma veids, kas var šķist noderīgs tiem, kuriem svarīgi, lai papildus naudas līdzekļi būtu pieejami jebkurā laikā. Tieši to paredz kredītlīnija – iespēju aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros tik reižu, cik tas ir aktuāli. Kredītlīnija paredzēta brīžiem, ja nepieciešami līdzekļi neplānotiem izdevumiem. Būtiskākās priekšrocības – šim aizdevuma veidam ir visnotaļ elastīgs atmaksas grafiks un maksājumi jāveic tikai par saņemto summu – tātad, ja kredītlīnija ir noformēta, taču netiek izmantota, nekādi maksājumi jāveic nav. Lai kredītlīnija tiktu piešķirta, nav jāiesniedz ne ķīla, ne galvojums.
Esi izvēlējies, kura kredītlīnija ir Tavām prasībām atbilstošākā? Piesakies tai, aizpildot pieteikumu aizdevēja mājaslapā un gaidi lēmumu par aizdevuma piešķiršanu.

Nepieciešams ātrais kredīts? Uzzini, kā atrast piemērotāko !

Nav svarīgi – aktuāls īstermiņa ātrais kredīts vai kāds cits aizdevuma veids, pirms tam jāiepazīstas ar tā izsniegšanas nosacījumiem. Bez šaubām, pie dažādiem kredītdevējiem tās var atšķirties, taču ir dažas pamatlietas, kas jāņem vērā vienmēr. Pirmkārt, pirms tiek ņemts ātrais kredīts, jāiepazīstas ar visiem līguma nosacījumiem. Svarīgi izvērtēt arī savu maksātspēju, nepieciešamo summu un atkmaksas termiņu. Protams, uzmanība jāpievērš arī konkrētā aizdevēja prasībām – uzzini, kāda ir maksimālā aizdevuma summa un no kāda vecuma ātrais kredīts tiek izsniegts.

Patēriņa kredīts, īstermiņa aizdevums un kredītlīnija ir piemēroti situācijām, kad steidzami ir nepieciešama nauda. Aizdevumu var saņemt ātri un ērti, aizpildot pieteikumu internetā. Būtiskākais ir izvērtēt savas kredīta atmaksas iespējas un aizņemties pārdomāti!