Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā nodrošina daudzveidīgus pakalpojumus katram – viesnīcā pieejami ne vien mājīgi un ērti numuri, bet arī sporta centrs, Baltvilla restorāns, konferenču zāles, spa pakalpojumi. Apmeklētājus gaida arī rehabilitācijas centrs, kurā tiek piedāvāti medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi, fizioterapija, ārstnieciskās masāžas. Viesnīca Baltvilla ir četrzvaigžņu viesnīca, kas nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.

Ja plānojat uzņēmuma, organizācijas vajadzībām organizēt semināru, darbinieku pasākumu vai konferenci, viesnīca Baltvilla būs uzticams Jūsu sadarbības partneris. Mūsu konferenču zāles ļauj noturēt dažāda līmeņa pasākumus ļoti atšķirīgam dalībnieku dauduzmam. Viesnīcas konferenču zāles aprīkotas ar mūsdienu audio un video tehniku, gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu, tās pielāgojamas dažādiem galdu un krēslu izvietojumam. Pie mums Jūs varēsiet strādāt lieliskā, jo visas konferenču zāles ir ar dabisko gaismu, ko nodrošina liela izmēra logi ar skatu uz priežu audzi.

MŪSU REHABILITĀCIJAS CENTRS ĻAUS PARŪPĒTIES PAR VESELĪBU!

Viesnīca Baltvilla uzņem ne tikai viesus, bet nodrošina dažādus citus noderīgus pakalpojumus, piemēram, šeit strādā Baltvilla restorāns, rehabilitācijas centrs, konferenču zāles. Rehabilitācijas centrs apmeklētājiem piedāvā tādas iespējas kā ūdens terapija, fizioterapijas pakalpojumi, klasiskā masāža. Par savu bērnu veselību jārūpējas jau no mazām dienām, tādēļ mūsu viesnīcas rehabilitācijas centrs piedāvā daudzveidīgus pakalpojumus bērniem – vingrošanu bērniem, jauno vecāku skolu, kustību terapiju mazuļiem.

FIZIOTERAPIJA GAN JUMS, GAN JŪSU BĒRNIEM

Fizioterapija ir kustību terapijas metode, kas ietver manuālo terapiju, speciālas tehnoloģijas, ārstniecisko vingrošanu. Fizioterapija ir ļoti svarīga jebkura cilvēka veselībai, jo tā palīdz saglabāt fizisko neatkarību un kustīgumu. Fizioterapija palīdz tikt galā ar tādām problēmām kā sāpes, kustību traucējumi, locītavu un muskuļu saslimšanas, tūska. Fizioterapija, ko sniedz viesnīca Baltvilla, ietver tādus pakalpojumus kā ārstnieciskā vingrošana, teipošana, klasiskā masāža. Fizioterapija, kas ietver ārstniecisko vingrošanu, der gan ārstēšanai, gan vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, gan veselības profilaksei.

BALTVILLA RESTORĀNS – ĪSTIEM GARDĒŽIEM!

Viesnīca Baltvilla apmeklētājiem ļaus ne vien atpūsties, bet arī baudīt gardu maltīti, jo Baltvilla restorāns gatavo gardas vakariņas, brokastis un pusdienas. Baltvilla restorāns ir paredzēts ne vien viesnīcas viesiem, bet arī dažādiem pasākumiem – šeit iespējams organizēt kāzas, pasākumus, dažādus vakarus, banketus.

VIESNĪCA BALTVILLA – VISAS IESPĒJAS LIELISKAI LAIKA PAVADĪŠANAI

Viesnīca Baltvilla piedāvā lieliskas atpūtas un jaukas laika pavadīšanas iespējas katram – gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan individuāliem viesiem, gan grupām. Apmeklējiet mūsu viesnīcas mājas lapu www.baltvilla.lv un iepazīstieties ar informāciju par visiem viesnīcas piedāvātajiem pakalpojumiem, atpūtas un veselības uzlabošanas iespējām iespējām. Izvēlieties augstākā līmeņa servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!