brauciens ar jahtuNeskaitāmā daudzumā interesantu ideju tavai izvēlei un iespējām. Standarta dāvanu vietā dod priekšroku emociju veicinošām dāvanām. Vecākiem, bērniem, kolēģiem un draugiem aizraujošas dāvanas jebkurām interesēm:

Aktīva brīvā laika pavadīšanas dāvana

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti ģimenēm un kopā ar kolēģiem, iegūstot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Vislabāk iepazīt tuviniekus vai kolēģus var, kopīgi dodoties ceļojumā. Interesants dāvanas variants ir ekstremāls skeletona izbrauciens, šķēršļu trase piedzīvojumu parkā , kā arī vēl vairākas krāšņu emociju rosinošas izklaides.

Mīļotajam cilvēkam

Burvīga relaksācija kopā ar mīļoto cilvēku nedēļas nogalē sniegs iespēju piemirst ikdienas nebūšanas un kopā sirsnīgi aizvadīt laiku. Laba iespēja ir brauciens ar jahtu. Interesanta dāvana svētkos ir hobijkursi, deju nodarbību abonements vai maltīte vienā no pilsētas populārākajiem restorāniem. Dzīves priecīgo brīžu radīšanai pietiek tik ar pārsteigumu un mīlestības.

Interesantas dāvanas visiem

Ja vēlies atrast interesantas un oriģinālas idejas dāvanām, lieki neiespringsti! Karikatūras, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu takas un nedēļas nogales atpūta. Aizraujošo dāvanu uzskaitījums ir pamatīgi izvērstāks, tālab nekavējies un veic pārdomātu pirkumu. Svinību sajūtu uzbur ne tikai gaisotne, bet arī apbrīnojamas un oriģinālas dāvanas.

DĀVANU KARTE SVĒTKOS

Ja tomēr nespēj atrast piemērotu dāvanu, nopērc dāvanu karti. Lai svinībās uzdāvinātu vēlamo, izvēlies dāvanu karti – tā gaviļnieks pats varēs izvēlēties, kā dāvanu karti izlietot. Dāvanā dāvanu karte ir labs veids kā iepriecināt absolventu, meitu vai dēlu un tuviniekus. Lai dāvanu kartes radītu pārsteigumu, pirms tam to radoši iesaiņo.

Tas ir efektīvs risinājums jautājumā, ko uzdāvināt tētim un mammai, dzīvesbiedram, kaimiņam, draudzenei, Sieviešu dienā u.c. nozīmīgos dzīves brīžos.