vairāk šeit

SMS kredīts – mūsdienīga aizņemšanās iespēja

Mūsdienās arvien iecienītākas kļūst aizņemšanās iespējas, kas īstenojamas ar interneta vai mobilā tālruņa starpniecību. Piemēram, SMS kredīts ir aizdevums, ko var pieteikt, nosūtot tikai vienu īsziņu. SMS kredīts noformējams pat tad, kad nav pieejams interneta pieslēgums, taču jāņem vērā, ka šī iespēja ir tikai, sākot ar otro aizņemšanās reizi. Tādēļ, ja zini, ka SMS kredīts nākotnē varētu noderēt, jāizvēlas tāds aizdevējs, kas šo iespēju piedāvā.
Aizdevēju piedāvājumā dažāda veida aizdevumi visām prasībām – vispopulārākie ir īstermiņa aizdevumi, kas pieejami uz salīdzinoši īsu laika posmu – 30 dienām. Īstermiņa aizdevums var noderēt, ja jāapmaksā kāds steidzams rēķins, bet līdz algas dienai dažas dienas. Lielāku plānu īstenošanai noderēs patēriņa kredīts, ko var noformēt uz ilgāku laika posmu, piemēram, dažiem mēnešiem vai pat gadiem. Tā ir iespēja īstenot kādu vērienīgāku ieceri, piemēram, veikt mājokļa remontu.

Kas nepieciešams, lai noformētu aizdevumu? – papildu informācija šeit 

Gan SMS kredīts, gan aizdevumi internetā pieejami bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas, taču, lai aizdevums tiktu izsniegts, jāatbilst dažām prasībām – jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi, regulāriem ienākumiem un atbilstošu vecumu. Pirms kredīta noformēšanas arī jāizlasa visi līguma nosacījumi. Ja esi drošs, ka atbilsti visām aizdevēja prasībām, kā arī zini, ka spēsi to atmaksāt līgumā noteiktā laikā, vari aizpildīt pieteikumu. To vari izdarīt jebkurā diennakts laikā, taču aizdevuma pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiebilst, lielākā daļa aizdevēju strādā bez brīvdienām.
Reģistrējies aizdevēja mājaslapā un samaksā vienu eiro centu reģistrācijas apstiprināšanai, lai aizdevējs visdrošākajā veidā pārliecinātos par personas datu atbilstību. Lēmuma izskatīšana notiek dažu minūšu laikā, tādēļ jau pavisam drīz saņemsi atbildi. Ja tā būs pozitīva, naudu savā bankas kontā saņemsi pavisam drīz un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem. Pārskaitījuma ātrums atkarīgs no bankas darbības – visātrāk tas notiks vienas bankas ietvaros.

Atbildīga aizņemšanās

Lai arī SMS kredīts un citi aizdevumi ir parocīgs risinājums, tas tomēr ir atbildīgs lēmums. Aizņemies tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams un esi pārliecināts par savu maksātspēju.