akuarts.lv nomaJa organizējat pasākumu un jums nepieciešami sēdekļi, uz kā sasēdināt tā apmeklētājus, atbilstošākais risinājums būs. Ar īres palīdzību nepieciešamais krēslu skaits tiks nodrošināts vajadzīgajā vietā un laikā. Šis pakalpojums palīdz samazināt vajadzīgās banketa vai viesību rīkošanas izmaksas un citus vajadzīgos resursus. Jāteic, ka SIA Akurāts iznomā arī citu pasākumiem vajadzīgo aprīkojumu un tā transportēšanu uz pasākuma norises vietu un salikšanu.

Uzņēmums Akurāts iznomātajiem sēdekļiem piemīt neuzkrītošsun gaumīgs izskats, kas labi izskatīsies ikvienā telpu iekārtojumā. Paši krēsli ir melnā krāsā, un krēsliem ir metāla karkass. Sēdekļi ir piemēroti arī pasākumiem, kur nepieciešams ļoti ilgi atrasties sēdus – tie ir ļoti komfortabli un patīkami. Pie uzņēmuma Akurāts ir izīrējami arī krēslu apvalki svinīgas noskaņas izveidošanai un pārējais vajadzīgais aprīkojums.

Pasākumu aprīkojuma servisa kompānijas Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma:

  • Noderēs atšķirīgu banketu, kā arī svinību rīkotājiem;
  • Pazemina pasākuma organizēšanas izdevumus;
  • Banketa vai viesību organizēšana ir vieglāka.

Kompānijas Akurāts iznomātajiem krēsliem ir ļoti vienkāršs dizains, pateicoties kuram, tos var izmantot ikvienam pasākumam. Pasākumu organizatoriem nebūs jāvelta īpaša vērība sēdekļu pielāgošanai telpu iekārtojumam – tie ies klāt praktiski visam, un, ja vajadzīgs, īpašu atmosfēru var panākt ar sēdekļu pārklāju izmantošanu.

SIA Akurāts nodrošinātā banketu krēslu noma sniegs iespēju jums pazemināt pasākumu rīkošanas izdevumus. Organizējot pasākumu, visvairāk uztraukumu, kā arī izmaksu rada nepieciešamā pasākuma aprīkojuma un mēbeļu noorganizēšana. Ja izvēlaties mēbeles un aprīkojumu īrēt, to nevajag pirkt. Tāpat nav nepieciešams īrēt noliktavu krēslu uzglabāšanai pēc notikuma. Īrējot krēslus, jums nepieciešams maksāt tikai par laiku, kurā tos izmantojat.

Kompānijas Akurāts piedāvātie pakalpojumi ir ļoti labs līdzeklis, kā lieki netērēt gan naudu, gan laiku un enerģiju. Ņemot vērā, ka pie SIA Akurāts ir pieejama visa vajadzīgā aprīkojuma, piemēram, galdu, nojumju, skatuvju, kā arī dekorāciju noma, pasākuma organizatoriem nebūs vajadzīgs sadarboties arvairāk nekā vienu kompāniju. Lai papildus ietaupītu jūsu laiku un citus resursus, SIA Akurāts nodrošina arī aprīkojuma transportēšanu un salikšanu.

Solu nomas piedāvājumi – Akurats.lv