lejupielāde (1)Vivus.lv jums nesagādās nekādus nepatīkamus pārsteigumus. Par aizdevuma summu un tās apmēru Vivus.lv ātrais kredīts izskata katra klienta finansiālo stāvokli un piešķirs atbilstošu aizdevuma limitu individuāli. 

Vivus.lv tev izsniegs aizdevumu līdz 2 gadu laikam. T.i. Sākot no aizdevuma izsniegšanas brīža līdz 24 mēnešu laikam. Diemžēl ar sliktu kredītvēsturi jums tiks atteikts aizdevums Vivus.lv. Ja velies palielināt savu kredīta limitu, tad tas notiek sekojoši. Pa lielam tas ir kā uzticības jautājums Vivus.lv aizdevējam pret kredīta ņēmēju. Ir tā, ka, jo vairāk tu esi aizņēmies un laicīgi atdevis, jo lielāku kredīta limitu Vivus.lv tev piešķirs. Dažreiz ir tehniskas problēmas un pēc aizdevuma formas aizpildīšanas, nauda joprojām nav ienākusi jūsu kontā, tad tas visdrīzāk ir tādēļ, ka jūs neesat kārtīgi aizpildījis Vivus.lv ātrā kredīta aizdevuma formu. Gadās arī tā, ka kredīts vienkārši jums tiek atteikts, dēļ kāda no augstāk minētā iemesla. Tomēr parasti šādā situācija nav pamata uztraukumam un ja ir pagājušas jau 40 minūtes, tad visdrīzāk tie ir kādi internetbankas traucējumi, kas mazliet paildzina šo te aizdevuma summas saņemšanas laika posmu un šādos gadījumos mēs iesakām kontaktēties ar Vivus.lv konsultantiem.

Protams svarīgi ir aizņemties atbildīgi! Ja jums ir sanācis tā, ka nevarat veikt ikmēneša kredīta apmaksu, tad Vivus.lv piedāvā brīnišķīgu iespēju Jums pagarināt aizdevuma ikmēneša maksājuma termiņu. Ņemiet vērā, ka šim pakalpojumam, atkarībā no jūsu aizdevuma summas, būs neliela komisijas maksa. Taču, tas palīdzes tikt veiksmīgi laukā ar šo nepatīkamo situāciju, līdz jūs būsiet spējīgs veikt kredīta apmaksu. Vivus.lv piedāvā arī apvienot visus maksājumus, tādējādi samazinot tavus ikmēneša procenta maksājumus un dodot iespēju tev veiksmīgi tikt galā ar parādsaistībām.