telts nomaBrīžos, kad jums nepieciešams aprīkojuma komplekts banketu un svinību rīkošanai, apskatiet SIA Akurāts nodrošinātos servisa pakalpojumus. Pie Akurātstiek piedāvāta arī banketu galdu noma – piemērotākais risinājums lielām svinībām un pasākumiem. Aprīkojuma īre ir tiešām ērts veids, kā nodrošināt, ka nepieciešamajā vietā un laikā ir nepieciešamais apaļo galdu daudzums. Aizmirstiet par uztraukumiem, kā iegūt aprīkojumu, kā arī kur tos turēt pēc pasākuma!.

Kompānijas Akurāts piedāvātā banketu galdu noma ir piedāvājums, kas ievērojami padara vieglāku pasākuma rīkotāju ikdienas darbu. Vienalga, kādas ir pasākumu organizatoru vajadzības, šis pakalpojums ir rīkotājiem teicami piemērots, jo:

•   Pakalpojums noderēs gan svinīgiem, kā arī oficiāliem notikumiem;

•   Sniedz iespēju ietaupīt;

•   Banketa vai svinību rīkošana ir vieglāka.

 Akurāts piedāvātie banketu galdi ļoti labi derēs gan svinībām, gan grezniem mielastiem, gan pārējiem notikumiem. Tiem ir neuzkrītošs un gaumīgs izskats – virspuse ir apļa formas, glītā krāsā, bet galdu rāmis izgatavots no tumši pelēka metāla. Ņemot vērā nepieciešamību, jums ir iespēja izvēlēt vienu no diviem galdiņu lielumiem – to rādiuss var būt 76,5 vai 91,5 centimetrus liels.

Ņemot vērā, ka UzņēmumsAkurāts iznomā ne tikai apaļos galdiņus, bet arī tiem pieskaņotus krēslus, jūsu viesiem notikuma norises laikā tiks padarītas pieejamas sēdvietas. Arī krēslu izskats ir piemērots praktiski ikvienam notikumam – tie ir melni. Krēsli ir mīksti un ērti, tāpēc šie krēsli būs patiešām noderīgi pasākumiem, kuros nepieciešam ļoti daudz sēdēt. Lai nodrošinātu nepieciešamo noskaņu notikuma laikā, ir pieejami gan īpaši galdauti, kā arī banketu krēslu pārklāji.

Ja organizējot pasākumu, galdiņus vajadzētu iegādāties, jums vajadzētu rēķināties ar ļoti lielām izmaksām. Jāpiebilst, ka galdiņu uzglabāšana pēc pasākuma nebūs bez maksas – par noliktavas īri, kā arī par apsaimniekošanu nepieciešams maksāt. Tas nozīmē, ka banketu galdu noma tiešām var palīdzēt samazināt izdevumus.

Bez banketa galdu un krēslu īres, kompānija Akurāts piedāvā arī citu pasākumiem, kā arī svinībām vajadzīgo aprīkojumu. Pieejama nojumes noma, telts noma-  http://akuratspasakums.lv/