Auto līzingsLai saņemtu līzingu bez bankas:

  • Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam,
  • Jums jābūt derīgai Latvijas Republikas pasei,
  • Jums jābūt saviem personīgajiem līdzekļiem vismaz 10% apmērā no izvēlētā auto vērtības, kuri kalpos kā pirmā iemaksa.

Līzingu iespējams pieteikt te pat internetā, izvēloties izdevīgāko no piedāvājumiem, taču līguma parakstīšanu iespējams veikt tikai klātienē, kādā no aizdevēja vai tā partneru klientu apkalpošanas centriem. Pēc līzinga noformēšanas auto tiks pārrakstīts uz aizdevēja vārda, taču jūs tiksiet norādīts kā tā lietotājs, līdz brīdim kad aizdevums tiks pilnībā atmaksāt.

Ieteikums kredīta interesentiem

Neatkarīgi no Jūsu apstākļiem, nekad nepiesakieties pie vairākiem aizdevējiem vienlaicīgi. Mēģiniet iegūt kredītu tikai no viena aizdevēja tā vietā, lai pieteiktos pie vairākiem. Savādāk Jūs nonāksiet tādā stāvoklī, ka nekad nevarēsiet atmaksāt naudu, nav svarīgi, cik daudz Jūs pelnāt.
Ja Jūs meklējat auto līzingu, veiciet pētījumu par uzņēmumu, no kā esat izvēlējies aizņemties. Jums ir daudz iespēju, lai pārliecinātos, ka bizness, ko esat izvēlējies, ir cienījams un piedāvā godīgas cenas un labu pārvaldību.

Aizdevēji ir pieejami internetā.

Tā kā lielākā daļa līzingu tiek piešķirti elektroniski, Jums nebūs lieki jāsatraucas. Tādēļ ir ļoti ērti pieteikties auto līzingam aizdevēja mājaslapā. Ir daudz uzticamu aizdevēju, bet ir arī tādi, kas negodīgi izmantos Jūsu sniegto informāciju.
Pirms pieteikšanās, pārbaudiet aizdevēju, lai redzētu, vai ir aktīva licence. Noformējot līzingu ņemtie vērā, ka pastāv vairāki līzinga veidi, Latvijā izplatītākie ir finanšu un operatīvais līzings. Finanšu līzinga gadījumā, jūs auto vērtību pilnībā segsiet līdz līzinga perioda beigām, taču operatīvais līzings darbojas līdzīgi kā auto noma un līzinga perioda laikā jūs būsiet atmaksājis tikai daļu no auto vērtības un, vēlotos braucam līdzekli paturēt, jums tas būs jāizpērk no aizdevēja.