Pie atrais.lv ātrā kredīta aizņemties var pavisam vienkārši un to var izdarīt apmēram 10-15 minūšu laikā. Sāc ar to, ka ienāc atrais.lv apskatā, sekojiet norādēm un piereģistrējies, ievadot patiesu informāciju par sevi. Ņem vērā, ka ir nepieciešams tieši tavs telefona numurs, jo iesējams, ka mēs nosūtīsim mobilā tālruņa apstiprināšanas kodu uz jūsu norādīto tālruņa numuru. Lai veiksmīgi pabeigtu reģistrāciju, dodieties uz savu norādīto e-pasta adresi un apstipriniet, ka šī adrese pieder jums spiežot uz saņemto vēstuli no atrais.lv. Kad esat veiksmīgi aktivizējis savu lietotāja kontu, ir laiks pieteikties aizdevumam.

Tas  no tiek sekojoši. Ņemot vērā, ka jūs esat Latvijas republikas pilsonis un jums nav nekādu citu nenokārtotu kredītsaistību citās kredītiestādēs, tad aizņemšanās process notiek sekojoši. Izvēlieties summu, kāda ir nepieciešama jūsu vēlmju izpildīšanai un tad laika posmu uz kādu jūs šo summu vēlaties aizņemties. Spiežam pogu “saņemt aizdevumu”! Atrais.lv ātra kredīta kontu. Šo darbību parasti veic, lai apstiprinātu tavu piederību kontam, kurā iespējams tiks ieskaitīts aizdevums. Šī darbība arī palīdz mums novērst kļūdas un neaizsūtīt tavu aizdevumu uz trešās personas kontu.

Tad atrais.lv ātrā kredīta darbinieki 5-10 minūšu laikā izskatīs jūsu kredīta pieteikumu un dos jums atbildi cik vien ātri nepieciešams. Ja kredīts tiks atteikts, tad jūs saņemsiet īsziņu savā mobilajā telefonā, taču ja viss noritēs kā plānots, tad aizdevums jums tiks piešķirts 15 minūšu laika un arī par to jums atnāks paziņojums īsziņā. šis laika posms var būt arī lielāks par 15 minūtēm gadījumos, kad maksājums tiek veikts caur dažādām bankām.

Mēs vēlamies atgādināt pirms aizņemies, padomā vai tas tiešām ir nepieciešams un izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Nauda ir nepieciešama nopietnai vajadzībai, nevis piektdienas vakara pasēdēšanai! Ja tev nav savu līdzekļu par kuriem atpūsties, tad uzrīko galda spēļu vakaru, kas parasti neprasa lielus izdevumus.