naudas-parskaitijums-uz-lietuvuJa vēlaties pārskaitīt naudu izdevīgi uz kādu pasaules valsti, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet līdzekļus izdevīgi! Tāpat kā ierastie banku pārskaitījumi, arī Transfergo.com pārskaitījumi ir ērti un uzticami. Ļoti daudzi cilvēki dzīvo ārzemēs, kā arī daudziem ir palikuši tuvinieki Latvijā, un ir vajadzīgs pārskaitīt līdzekļus dzīvošanai. Kā to izdarīt vislabāk?
KĀDUS PAKALPOJUMUS SNIEDZ KOMPĀNIJA TRANSFERGO.COM?
Pašlaik ļoti daudzi ir devušies labāka darba meklējumos uz ārvalstīm, bet draugi dzīvoLatvijā un tāpēc bieži ir nepieciešams nosūtīt līdzekļus uz ārzemēm dažādiem dzīves mērķiem.Transfergo.com piedāvā īpaši izdevīgus naudas pārskaitījumus, bez liekas komisijas samaksas. Šīs kompānijas piedāvājumi būs īpaši piemēroti tiem, kuri strādā ārvalstīs, kā arī ikvienam, kurš vēlas nosūtīt naudu uz ārvalstīm. Vēlies ātri nosūtīt līdzekļus uz ārzemēm? Pārskaitiet vajadzīgo summu tikai dažu minūšu laikā. Ja vēlaties nosūtīt naudu – reģistrējieties TransferGo mājas lapā bez papildus reģistrācijas maksas. Ja darījums būs veiksmīgs, Jūsu līdzekļi tiks pārskaitīti diennakts laikā.
KĀDĒĻ JĀIZMANTO KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Šī kompānija ir licenzēta un nodarbojas ar salīdzinoši nelielu pārskaitījumu veikšanu. Kompānijas mājas lapā reģistrācijas maksa netiek fiksēta.Pieslēdzoties sistēmā, Jūs droši un ērti varēsiet pārskaitīt naudas līdzekļus. Kompānijas mājas lapa ir viegli saprotama ikvienam, kurš vēlas pārskaitīt naudu.
KĀ VISĒRTĀK IZMANTOT NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Naudas pārskaitījumu veikšanai Latvijas teritorijā: Jums vispirms jānosūta nauda uz kompānijas Apvienotās karalistes bankas kontu, kur diennakts laikā nauda tiks izmaksāta. Kompānija garantē drošību, tieši tādēļ ietaupiet un veiciet naudas pārskaitījumu daudz ērtāk. Ņemiet vērā, ka kompānija ir licencēta mazu maksājumu pārvedumu kompānija, un tā darbību rūpīgi pārauga Apvienotās Karalistes Finanšu pakalpojumu birojs.
Ņemiet vērā, ka lai varētu veikt vietējos pārskaitījumus, Jums nauda jāpārskaita tikai no sava bankas konta. TransferGo nevar apstrādāt maksājumus, kas veiktas no citiem bankas kontiem. Gadījumos, kad ir veikts naudas pārskaitījums no sveša bankas konta – šī summa tiek atgriezta atpakaļ un aprēķināti pārējie maksājumi.
UZ KĀDĀM VALSTĪM IR IESPĒJAMI NAUDAS PĀRSKAITĪJUMI AR KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMIEM?
No UK kompānija piedāvā veikt dažāda lieluma naudas pārskaitījumus uz Lietuvu, Latviju, Poliju un Vāciju. Šobrīd Jūsu vajadzībām TransferGo kompānija nodrošina pakalpojumu – līdzekļu pārskaitījumus no Eiropas Savienības uz UK, kā arī tuvākajā laikā tiks attīstīti arī daudzi citi pakalpojumi.
Naudas pārvedumi ir vieni no senākajiem piedāvājumiem pakalpojumiem, un tā ir lieliska iespēja dažādās dzīves situācijās ātrā laikā saņemt nepieciešamo naudu. Daudzi izmanto banku sniegtās pakalpojumus, taču tiem ir augstas izmaksas un pārvedumi aizņem daudz laika. Šobrīd TransferGo piedāvā mūsdienīgus starpvalstu naudas pārvedumus. Ietaupiet savu laiku un līdzekļus – izvēlieties TransferGo sniegtos piedāvājumus!
VAI PĀRVADĀT SKAIDRU NAUDU?
Neriskējiet ar savām naudu – TransferGo palīdzēs naudas pārvadājumu un pārskaitījumu sniegšanā.
TransferGo nepieprasa nekādas slēptās pakalpojuma izmaksas. Taupiet laiku – izmantojiet TransferGo. Jāuzsver, ka šīs firmas piedāvājumi ir starptautiski atzīti, ērti lietojami un ļaus Jums ietaupīt naudu. Svarīgi minēt, ka pakalpojums ir pieejams arī dažādiem uzņēmumiem. Nepieciešamības gadījumos Jūsu kompānijām naudas pārskaitījumi no ārvalstīm izmaksās tikai GBP 1. Atvieglojiet savas ikdienas gaitas ar stabiliem, ērtiem un drošiem naudas pārskaitījumiem! Izmantojiet iespēju un bez liekas kavēšanās nosūtiet naudu saviem tuviniekiem. Šīs kompānijas sniegtie pakalpojumi būs ērti pieejami visa vecuma cilvēkiem. Ja Jums ir radušies jautājumi, rakstiet e-pastu – hello@transfergo.com. Kompānija nodarbojas ar klienta personīgo naudas pārskaitījumu veikšanu, caur klienta paša bankas kontu. Kompānijas sniegtie pakalpojumi ir lēti un vienkārši dažāda vecuma cilvēkiem.
SVARĪGA INFORMĀCIJA!
Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
KONTAKTINFORMĀCIJA TRANSFERGO.COM
TransferGo Ltd adrese:
9th floor, 107 Cheapside
EC2V 6DN
Londona, Lielbritānija.
Tālruņa nummuri: +44 13 2980 1033 un +371 678 59 665
E-pasta adrese: hello@transfergo.com