naudas kredītsĀtrie kredīti dažādām situācijām

Katrs saskaras ar situācijām, ko iepriekš grūti paredzēt, tādēļ populāri kļuvuši arī ātrie kredīti. Šobrīd ātrie kredīti tiek piedāvāti plašā izvēlē – saņemamas visdažādākās summas un atmaksas termiņi, tādēļ aizdevums var būt laba atbilde dažādās situācijās.

Viena no būtiskākajām priekšrocībām, ko nodrošina aizdevums internetā – to iespējams noformēt salīdzinoši ērti, turklāt izvēles iespējas ir patiešām plašas. Iespējas, ko ātrie kredīti sniedz, novērtē gan tie, kurus pārsteiguši neparedzēti tēriņi, piemēram, steidzami jāatmaksā kāds rēķins, gan arī tie, kuru mērķi ir daudz lielāki. Neatkarīgi no nepieciešamības, aizdevums var kļūt par labu variantu, ja vien tiks ņemts pārdomāti.

Ja izlemsi aizņemties tiešsaistē, saņemams naudas kredits  bez ķīlas, kā arī citām laikietilpīgām formalitātēm. Viss, kas vajadzīgs, lai kredīts bez ķīlas tiktu izsniegts – dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts kādā no Latvijā esošajām bankām, kā arī mobilais telefons.

Kas jāzina pirms aizņemšanās?

Lai arī aizdevums var likties ērti noformējams, jāņem vērā – tas attaisnos uz to liktās cerības tikai tad, ja tiks noformēts atbildīgi.

Pats būtiskākais, apsverot, vai aizdevums nepieciešams, ir izvērtēt savas iespējas. Lai negatīvi neietekmētu finansiālo stabilitāti, eksperti iesaka aizdevumu atmaksai atvēlēt ne vairāk kā ceturto daļu no ienākumiem. Pretējā gadījumā aizdevums var radīt apburto loku, no kura izkļūt ir diezgan sarežģīti.

Kā atrast labāko kredītu?

Ātrie kredīti uz īsu termiņu

Kā īstermiņa atbilde var kalpot aizdevums uz neilgu laika brīdi. Izsniegtās summas visbiežāk ir dažu simtu eiro apmērā. Taču jāielāgo, kajaunajiem klientiem maksimālā naudas summa parasti ir mazāka, kā aizņemoties atkārtoti.

Patēriņa kredīts

Internetā pieejams arī patēriņa kredīts. Maksimālā summa, ko paredz patēriņa kredīts, var sasniegt pat vairākus tūkstošus eiro, sniedzot iespēju sasniegt arī augstākus mērķus. Patēriņa kredīts paredz, ka tā atdošana notiek ilgākā laika posmā, veicot regulārus maksājumus.

Kredītlīnija

Par Populāru risinājumu kļuvusi arī kredītlīnija. Tā ir izdevība aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros, izlietojot uzreiz visu summu vai tikai daļu no tās.

Nauda vienas īsziņas attālumā – SMS kredīti

Vairāku aizdevēju sortimentā arī SMS kredīti. Tā ir iespēja kredītam pieteikties ar vienas īsziņas starpniecību. SMS kredīti ļauj vajadzīgo naudas summu saņemt pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Jāņem vērā, ka SMS kredīti paredz tādus pašus nosacījumus, kā citi ātrie kredīti.

Īstermiņa ātrie kredīti, patēriņa kredīts un SMS kredīti var kļūt par labu atbildi . Tomēr kredīts bez ķīlas nesīs labumu tikai tad, ja aizņemsies pārdomāti, izvērtējot savu maksātspēju, kā arī iepazīsies ar visiem līguma noteikumiem.