rezeknes autoskolaB kategorijas kursi un arī citi kursi tieši Tev atbistošā skolā

Tad, kad nepieciešami B kategorijas kursi, ikviens sāk meklēt īsto autoskolu – lai vai tā ir autoskola Rēzeknē vai arī Rīgā. Kādi ir svarīgākie rādītāji, pēc kuriem var tikt salīdzināti dažādu autoskolu piedāvātie B kategorijas kursi?

Kādi tieši pakalpojumi ir iekļauti cenā, un par ko ir jāmaksā papildus

B kategorijas kursi lielākoties veidojas no divām daļām – teorijas un prakses, tomēr jāatceras, ka būs nepieciešami arī pirmās palīdzības kursi. Pirmās palīdzības kursi būs apgūstami ne tikai autoskolā, taču parocīgāk tomēr ir visus kursus apgūt vienā vietā. Tad, kad rēķini gaidāmos izdevumus, kuri saistīti ar autoskolu, noteikti uzzini, vai pirmās palīdzības kursi tiks iekļauti kopējā cenā. Ja ne, laicīgi uzzini, cik tieši pirmās palīdzības kursi maksā.

Svarīgi, lai autoskola ir ērtā vietā

Svarīgi ir arī tas, lai B kategorijas kursi norisinātos pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai – tad, ja Tu esi no Latgales, Tev noteikti izdevīgāka ir kāda Rēzeknes auto skola vai Daugavpilī. Savukārt pierīgā dzīvojošajiem izdevīgāka varbūt autoskola Siguldā vai Ogrē, ne pašā galvaspilsētas centrā. Lai būtu pārliecināts par savu izvēli, ieteicams, lai šī autoskola Siguldā vai jebkurā citā pilsētā ir lielākas autoskolas ķēdes daļa.

Neierastāki kursi ir ne visās autoskolās

Autoskolu pakalpojumos bieži vien būs ne tik vien B kategorijas kursi, bet tāpat arī iespēja apgūt cita veida kvalifikācijas, piem., traktortehnikas tiesības. Tiesa traktortehnikas tiesības izmācīties pārsvarā piedāvās reģionālās autoskolas, kur pēc šāda veida apmācībām lielāks pieprasījums. Tādēļ, ja būs nepieciešams, Tev saņemt traktortehnikas tiesības visdrīzāk spēs palīdzēt autoskola Rēzeknē, ne galvaspilsētā.

Ja Tavām mājām tuvumā esošā autoskola, kā piemēram, autoskola Siguldā piedāvā visu Tev vajadzīgo, uzsāc sarunas par vienošanās slēgšanu ar to. Pēc līguma noslēgšanas Tev uzreiz būs pieejami Tevis izvēlētie B kategorijas kursi vai Tev būs iespēja uzsākt savu ceļu, lai iegūtu traktortehnikas tiesības. Galvenais, lai autoskola Siguldā, Liepājā vai galvaspilsētā dotu iespēju Tev saņemt nepieciešamās zināšanas Tev ērtā vietā! Tad, ka skola atrodas piemērotā atrašanās vietā, piedāvā visu nepieciešamo par draudzīgu cenu – nekavējies un piesakies kursiem.