smscredit.lv atrais kreditsĀtro kredītu tirgū patreiz valda diezgan liela konkurence – ātrais aizdevums pieejams pie vairāk nekā desmit ātro aizdevumu kompānijām. kredīti pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā procentu likme, maksimālais pieejamais aizdevuma apjoms, atdošanas termiņš un citiem. Latvijas iedzīvotājiem tas sniedz plašas izvēles iespējas un izdevīgākus piedāvājumus. Protams, jo lielāka izvēle, jo vairāk jautājumu – kāds ātrais kredīts ir izdevīgāks un kā atrast tieši to, kas vajadzīgs?

Lai atrast piemērotāko būtu vienkāršāk, vispirms raksturojiet, kāds aizdevums jums ir nepieciešams. Apdomājiet atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Cik lielu naudas summu gribat aizņemties?
  • Cik ilgā laikā plānojat aizdevumu atdot?
  • Cik drīz vēlaties kredīta summu saņemt savā bankas kontā?

Ātrais aizdevums būs kā radīts brīžiem, kad jums nepieciešams salīdzinoši neliels kredīts īsam laikam. Gadījumā, ja aizdevuma saņemšanas laiks nav svarīgs, apsveriet iespēju pieteikties arī citam kredīta veidam, piemēram, aizdevumambankā.

Tā kā ātrais kredīts ir diezgan mazs aizdevums, tas nav izmantojams, lai piepildītu vērienīgas idejas. Šis aizdevums ir paredzēts ikdienas izdevumu segšanai, situācijām, kad mazliet pietrūkst līdzekļu, kāda pirkuma veikšanai, gadījumiem, kad ir izdevība izmantot labu atlaižu piedāvājumu, kā arī citiembrīžiem. kredīta apmērs parasti nepārsniedz pāris simtus latu, tomēr vairāki kredītdevēji piedāvā saņemt līdz 1000 vai 1500 latiem.

Ja esat atradis ātro aizdevumu, kura apjoms atbilst jūsu prasībām, pārbaudiet, vai jūs apmierina arī kompānijas piedāvātais atdošanas termiņš. Lielākā daļa ātro aizdevumu ir jāatmaksā laikā līdz vienam mēnesim, tomēr pārisaizdevēji sniedz iespēju aizdevumu atmaksāt pa daļām garākā termiņā. Visbiežāk ātros kredītus var saņemt diezgan īsā laikā – no dažām minūtēm līdz pāris stundām.