pirmais kredīts bez maksas via sms.lvSms kredīts ir aizdevums, kuru ērti var noformēt ar  īsziņas starpniecību. Sms kredīts nodrošina naudas pieejamību pat tad, kad nav pieejams interneta pieslēgums.

Viasms.lv ir klientu novērtēts aizdevējs, jo piedāvā izdevīgus, vienkārši noformējamus kredītus visām dzīves situācijām. Kā zināms, pieprasīti kļūst tieši īstermiņa sms kredīti, kas ļauj aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu.

Sms kredīts pie viasms.lv noformējams jebkurā ērtā brīdī .

Vēl viena būtiska sms kredīta priekšrocība- tā pieteikšanai nav vajadzīga ķīla, galvojums vai īpašas izziņas.

Sms kredītam iespējams pieteikties ar interneta starpniecību. Būtiski, ka sākot no otrās reizes sms kredīts noformējams arī ar telefona palīdzību – nosūtot vienu sms. Tas ir vēl ērtāk un praktiskāk – piemēram, ceļojuma vai iepirkšanās laikā.

Īpaši ir padomāts par jaunajiem klientiem- pirmais kredīts bezmaksas. Pirmajā reizē kredīts tiek izsniegts līdz 200 eiro apmērā . Maksimālais aizdevuma termiņš, savukārt, ir trīsdesmit dienas.

Pirmais kredīts bezmaksas, uzzini vairāk šeit- https://www.viasms.lv/lv/blogs/pirmais-kredits-bez-maksas

ĀTRAIS KREDĪTS PIE VIASMS.LV

 Mūsdienu opcija – ātrs kredīts internetā- dod iespēju saņemt aizdevumu pavisam vienkārši un ātri – bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Ātrs kredīts internetā būs noderīgs dažāda veida situācijās- gan tad, kad  pietrūkst līdz algai , gan arī tad, ja vajadzīgs finansējums lielāku mērķu īstenošanai – piemēram, ceļojumam vai mājokļa remontam.

Katrs ir saskāries ar situāciju, kad finanses nepieciešamas šķietami nepiemērotā brīdī- piemēram, brīvdienās. Tā vairs nav problēma, jo ātrais kredīts nodrošina vajadzīgās naudas summas pieejamību tad, kad tas vajadzīgs visvairāk. Klientu ērtībām VIA SMS darba laiks ir katru dienu no 8 – 22.

Vēl viens būtisks faktors, kas padara aizdevuma noformēšanu internetā vēl pieejamāku- kredīti bez ķīlas.

Kredīts bez ķīlas ir arī VIA SMS piedāvājumā. Šis aizdevējs piedāvā dažāda veida aizdevumus dažādām situācijām – gan ilgtermiņa kredītus, kas noderēs, ja ir nepieciešamība pēc lielākas naudas summas, gan arī mazāka apmēra aizdevumus ikdienišķām situācijām.

Ņemot vērā plašo piedāvājumu, ikviens var izvēlēties piemērotāko aizdevumu . Piemēram, ilgtermiņa aizdevums pieejams 1500 EUR apmērā uz atmaksas termiņu līdz divpadsmit mēnešiem. Savukārt, nelieliem izdevumiem piemērots būs īstermiņa naudas kredīts- ar termiņu uz trīsdesmit dienām un maksimālo summu EUR 500. Izvēlies nepieciešamo iespēju un novērtē visas sniegtās priekšrocības.