uzkopšanas serviss lucidaKatrs, kurš ar to sastapies, zina, ka ēku apsaimniekošana nozīmē atbildību. Jāņem vērā visu iedzīvotāju prasības, operatīvi jāatrisina dažādas problēmas un jāatrod efektīvākie risinājumi. Tieši tādēļ šo darbu vienkāršāk uzticēt profesionāliem namu apsaimniekotājiem.

Viena no iespējām, ja aktuāla ēku apsaimniekošana, ir pieteikties Lucida pakalpojumiem. Lucida piedāvāto darbu sarakstā  augstas kvalitātes ēku apsaimniekošana, ar ko lieliski tiek galā uzņēmumā strādājošie darbinieki. Viņi būs priecīgi palīdzēt.

Lucida ir namu apsaimniekotājs, kas saviem klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu servisu. Tas nozīmē, ka šīs firmas veiktā ēku apsaimniekošana būs īstajā laikā , kā arī lieliskā kvalitātē. Katrs namu apsaimniekotājs no Lucida veiks sev uzticētos pienākumus ar atbildības  sajūtu.Tas nozīmē, ka par paveikto darbu kvalitāti šaubas neradīsies.

TELPU UZKOPŠANAS SERVISS LUCIDA – VISS TAVĀM ĒRTĪBĀM

Tiem, kam ēku apsaimniekošana nav aktuāla, pieejami citi pakalpojumi, piemēram, uzkopšanas serviss. Uzkopšanas serviss nodrošina grīdu tīrīšanu, logu spodrināšanu, vaskotas grīdas atjaunošanu un vēl daudzus citus pakalpojumus. Uzkopšanas serviss ir būtisks visās sezonās, jo mēs taču gribam dzīvot tīrā vidē. Būtiski, ka uzkopšanas serviss ietver arī visus vajadzīgos uzkopšanas līdzekļus un inventāru. Vēlies uzzināt vairāk? Spied šeit!

Ik pa laikam aktuāla kļūst logu tīrīšana. Ja logu ir daudz vai tie ir grūti aizsniedzami, vērts iepazīties ar uzņēmuma Lucida piedāvātajiem pakalpojumiem.  Izvēloties Lucida servisu, logu tīrīšana nodrošinās gaidīto rezultātu – neatkarīgi no tīrāmo logu specifikācijas, Lucida atradīs vispiemērotākos risinājumus – uzņēmums izmanto profesionālus tīrīšanas līdzekļus, piemērotu inventāru, kā arī, vajadzības gadījumā, pielieto arī  specifiskas metodes – piemēram, alpīnista pakalpojumus. Tie noderēs, ja logu tīrīšana nepieciešama augstceltnēs vai ēkās, kur logiem ir apgrūtināta piekļuve.

NEPIECIEŠAMI DARBA APĢĒRBI?APLŪKO LUCIDA PIEDĀVĀJUMU

Uzkopšanas serviss un ēku apsaimniekošana nav vienīgais, ko piedāvā šis namu apsaimniekotājs. Piedāvājumā arī darba apģērbi – jakas, bikses, halāti, kombinezoni. Domājot par klientu ērtībām, Lucida piedāvā augstas kvalitātes ērtu apģērbu. Lucida praktizē individuālu pieeju ikvienam klientam, ņemot vērā katras profesijas specifikāciju. Ja vajadzīgi augstas kvalitātes darba apģērbi, Lucida būs īstā izvēle. Nodrošini sev ērtības darbā – Lucida darba apģērbi palīdzēs!

Svarīgi, ka namu apsaimniekotājs Lucida īsteno individuālu pieeju katram klientam, tādēļ arī izcenojums par paveikto darbu tiks aprēķināts atsevišķi – ņemot vērā dažus faktorus.

Ēku apsaimniekošana, uzkopšanas serviss, logu tīrīšana, darba apģērbi , kā arī citi būtiski pakalpojumi – namu apsaimniekotājs Lucida rūpējas par to, lai ikviens varētu dzīvot skaistā un labiekārtotā vidē.Ieskaties http://lucida.lv/ un uzzini vairāk.