auto līzingsAuto iegāde prasa visai lielus līdzekļus, un nav nekas neparasts, ja tādas naudas summas dotajā brīdī nav pieejamas. SIA “InCREDIT GROUP” piedāvā iegādāties auto, izmantojot auto līzingu, ko var noformēt ērti un ātri.

“InCREDIT GROUP” dibināts 2010.gadā, saņēmis Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra kreditēšanas licenci un kopš tā laika iemantojis Latvijas klientu uzticību un lojalitāti. Uzņēmums lepojas arī ar starptautisku pieredzi gan Eiropas, gan NVS valstīs.

Kādi ir “InCREDIT GROUP” auto līzinga saņemšanas noteikumi?

Līzings dalās divās grupās, vērtējot pēc kredīta summas apjoma. Katrai no šīm grupām noteikumi mazliet atšķiras.

Ja automašīnas iegādes summa ir robežās no 1500 līdz 6000 eiro, tad kredīts tiek izsniegts uz 5 gadiem (klients var izvēlēties laika posmu robežās līdz maksimālajam termiņam), aizdevums tiek piešķirts bez komercķīlas, un KASKO apdrošināšana nav nepieciešama.

Ja automašīnas iegādes summa ir robežās no 6000 līdz 25 000 eiro, tad kredīts tieši tāpat var tikt izsniegts līdz pat 5 gadiem, taču komercķīla tiek reģistrēta, un Jūsu automobilim  ir vajadzīgas KASKO apdrošināšana.

Kas var nokārtot “InCREDIT GROUP” auto līzingu?

Ja esat vecumā no 21 līdz 70 gadiem, esat atbilstošs pirmajam priekšnosacījumam. Jums jābūt arī Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam .Ja Jūsu darbs ir saistīts ar ilgtermiņa prombūtni ārpus LR robežām (piemēram, jūrnieki, kravas preču pārvadātāji), Jums būs nepieciešams galvotājs.

Kā tiek noformēts “InCREDIT GROUP” auto līzings?

Vispirms jāiesniedz nepieciešamie dokumenti – pase vai eID karte, izziņa no darba vietas vai bankas konta izraksts par pēdējo pusgadu u.c. Jāiesniedz aizpildīts pieteikums, kuru izvērtēs kreditēšanas speciālisti. Pozitīvas atbildes gadījumā tiks parakstīts līgums. Ja būs vajadzīgs, būs jāveic pirmā iemaksa, un pārdevējs pārreģistrēs auto uz Jūsu vārda. “InCREDIT GROUP” veiks pirkuma apmaksu, un auto tiks nodots Jūsu īpašumā.

Kā lai izvēlos izdevīgāko kredītu?

Izmantojiet kredīta kalkulatoru. Esat arī aicināti pieteikties bezmaksas konsultācijām pa klientu apkalpošanas tālruni vai sazināties ar “InCREDIT GROUP” caur e-pastu. Auto līzings  ir atbildība, kuru nepieciešams uzņemties pārdomāti!