lets laminatsLai piemeklētu dāvanu bērniem vai Ziemassvētku svinībām, oriģinālas dāvanas meklēšana var aizņemt pat vairākas stundas. Nevajag piebilst, ka fotosesijas ir laba dāvana jebkurā situācijā un gadalaikā Interneta veikala DavanuServiss.lv plašajā dāvanu klāstā tu varēsi atrast vairāk kā 15 dažādas fotosesijas, gan individuālās, gan draugu lokā, foto studijā vai brīvā dabā, kuru varēsi piemeklēt pēc iespējas piemērotāku tās saņēmējam. Ja tu neesi drošs, kādu fotosesiju dāvināt, vari arī iegādāties dāvanu karti kādā noteiktā summā, un tās saņēmējs pats varēs izdarīt savu izvēli.

Ja tev pēc iespējas īsākā laikā vajadzīga dāvana, par tās meklējumiem nav jāuztraucas. Turklāt, par vienu no labākajām izvēles iespējām ir dāvanu kartes. Tu būsi uzdāvinājis lielisku iespēju – dāvanu izvēlēties pašam jubilāram! DāvanuServiss.lv interneta veikalā pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Saņemot vai dāvinot Davanuserviss.lv dāvanu karti, jāatceras, ka tā ir derīga 12 mēnešus no apmaksas brīža. No brīža, kad tiks saņemta dāvanu karte, tās saņēmējam būs jāizvēlas dāvanas, kas segs dāvanu kartes vērtību. Viena pasūtījuma laikā var izvēlēties vairākas dāvanas. Ja izvēlēto dāvanu summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, tad starpību var piemaksāt. Ja esi nolēmis dāvanu karti samainīt pret pakalpojumu, tev jāatceras, ka pakalpojumam būs dāvanu kartes derīguma termiņš. Izvēloties dāvanu karti, pieejamas vairākas nominālās vērtības. DāvanuServiss.lv piedāvā dāvanu kartes iegādāties sākot jau ar 10 eiro vērtību un līdz pat 1000 eiro vērtībai.  DavanuServiss.lv, tā ir neatkārtojama iespēja iegādāties kā vienkāršu dāvanu karti, tā arī piedzīvojumus, kas neatstās vienaldzīgu nevienu!

 Tiem, kuri vēlas izbaudīt ķermeni stindzinošas emocijas, lēciens ar izpletni būs drosmīgākā dāvana. Tā sniegs ne vien jaunus iespaidus, bet arī kļūs par apbrīnas vērtu piedzīvojumu ar kuru dalīties ar draugiem vai paziņām. Izpletņlēciena burvību varēs izbaudīt gan pieredzējuši lēcēji, gan iesācēji, jo lēcieni notiek kopā ar instruktoru. Tādēļ par drošību un pareizās tehnikas izvēli nebūs jāuztraucas. Atliks tikai baudīt skatu, kāds paveras no augšas.

Lai iepriecinātu otru pusīti, lieliska dāvana būs masāža /http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/spa-relaksacija-diviem/– tā sniegs mieru un patīkamas sajūtas ķermenim un garam. Tiem, kuri savu ķermeni vēlas palutināt ar masāžu, papildus tai tiek piedāvāta arī aromterapija, kura sniegs patīkamas sajūtas arī degunam. Interneta veikalā atradīsi arī īpašus SPA rituālus pāriem. Tā būs laba iespēja pavadīt laiku divatā, turklāt, gūstot labsajūtu. Interneta veikalāDavanuServiss.lv tu varēsi piemeklēt dāvanas ikvienai gaumei. Gan dāvanas bērniem, gan vecākiem. Fotosesijas un mīļus pārsteigumus otrai pusītei. Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas Ziemassvētkiem. To visu un vēl daudz ko citu, vari apskatīt dāvanu interneta veikalā DavanuServiss.lv. DavanuServiss – vieta, kur mājo, iespējams, labākas dāvanas!