Sakārtotā un tīrā vidē vēlas uzturēties katrs. Tieši tāpēc rūpes par to svarīgas gan dzīvesvietā, gan uzņēmumā. Tomēr tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums.

Serviss Berendsen nodrošina plašu pakalpojumu klāstu, lai Jūsu uzņēmuma telpas vienmēr būtu teicamā kārtībā. Izvēlei paklāju, higiēnas piederumu un mopa noma– viss, kas nepieciešams ērtākai ikdienai.

KVALITATĪVI GRĪDAS PAKLĀJI JŪSU ĒRTĪBĀM

Ir pienācis brīdis ieviest vizuālās pārmaiņas Jūsu mājoklī vai uzņēmumā! Vienkāršākais veids, kā to paveikt, ir jauni un funkcionāli grīdas paklāji. Berendsen parūpējies par daudzveidīgu izvēli – neilona grīdas paklāji, gumijas grīdas paklāji, sarkanie grīdas paklāji, logo un krāsainie grīdas paklāji, kā arī komforta paklāji – iespējas ir visām gaumēm atbilstošas! Turklāt Berendsen gādā par regulāru izvēlēto paklāju nomaiņu , kas nenoliedzami ir ērts un praktisks risinājums.

MOPU NOMA

Meklē efektīvu darbarīku grīdas sausajai un mitrajai uzkopšanai? Mops ir piemērots risinājums. Mops ir darbarīks, kas atvieglos ikdienu , jo piemērots visdažādāko virsmu tīrīšanai. Mops labi palīdz likvidēt apavu atstātos pēdu nospiedumus, dubļus, izlietus šķidrumus, lipīgas vielas, taukus un eļļas traipus – mops noderēs, piemēram, tirdzniecības vietās, skolās un sporta zālēs, kafejnīcās un citviet. Pateicoties mikrošķiedras audumam un bārkstīm, kas nesamudžinās, grīdas mops izžūst ātrāk kā parastās grīdas lupatas. Turklāt grīdas mops paredzēts ilgstošai lietošanai gan mājas apstākļos, gan profesionālas uzkopšanas gadījumos. Berendsen piedāvātā mopu noma ļaus samazināt izmaksas un pasargāt telpu virsmas no nodiluma. Mops tiek regulāri nomainīts, tāpēc mopu noma palīdzēs sasniegt augstākos tīrības standartus.

Mopu noma – tā ir laba izdevība uzlabot savas dzīves kvalitāti un parūpēties par tīru vidi modernā veidā. Mopu noma ir ērts veids un lielisks ieguldījums – grīdas mops tiks nomainīts reizi nedēļā vai biežāk, tātad nevajadzēs uztraukties par tā tīrīšanu. Mops ir laba izvēle, jo nebojā virsmas, nodrošina grīdu aizsardzību, samazina uzturēšanas izmaksas, lieliski savāc putekļus un pulē grīdas!

VIENMĒR TĪRA TUALETES TELPA AR BERENDSEN PIEDĀVĀTO HIGIĒNAS APRĪKOJUMU LĪNIJU

Berendsen parūpējies arī par ērtībām tualetes telpās. Piedāvājumā tualetes telpu aprīkojums – Clean Seat, Lady Care, putu ziepju dozators, roku dezinfekcijas želeja un dažādi citi mūsdienīgi risinājumi. Visi produkti veidoti tā, lai nodrošinātu papildu ērtības. Piemēram, Clean Seat dozators satur putas, ar kurām pirms lietošanas dezinficēt klozetpoda sēdvirsmu. Savukārt Lady Care gaumīgais un funkcionālis dizains ļauj sieviešu kārtas tualetes apmeklētājām ērti un diskrēti atbrīvoties no higiēnas izstrādājumiem. Gan Clean Seat, gan Lady Care, gan arī citi produkti palīdzēs radīt patīkamu vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās un birojos. Ar Clean seat, Lady Care un citu aprīkojumu samazināsies laiks, ko veltat telpu uzkopšanai.

Grīdas paklāji, grīdas mops un mopu noma, Lady Care, Clean Seat un cita veida tualetes telpu aprīkojums – veido sakārtotu vidi kopā ar Berendsen!