sildlapmas, sildītāji, akurats.lvOrganizē saviesīgu pasākumu ? Tādā gadījumā vērts ieskatīties pasākumu aprīkojuma nomas piedāvājumā- Akurats.lv.

Viens no pārdomātajiem Akurats.lv piedāvājumiem- sildlampas- būs lielisks risinājums, ja pasākums plānots ārpus telpām. Tā efektīvi silda tuvāko apkārtni, tā nodrošinot omolīgu atmosfēru . Šāda veida sildītāji ir ne vien efektīvi, bet arī ar ilgu darbības laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie kalpos 10 stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli droši darbotos, svarīgi ievērot visus to lietošanas noteikumus.

Noorganizēt īpašu pasākumu jebkurā sezonā palīdzēs Akurāts piedāvātie sildītāji. Sildītāji lieliski iederēsies pasākumos ārpus telpām, jo sniegs siltumu vismaz 10 stundu garumā.

EFEKTĪVS RISNĀJUMS DAŽĀDIEM PASĀKUMIEM- AKURĀTS PIEDĀVĀTĀ TELTS NOMA

Nojumes īre ir vēl viens pakalpojums, ko piedāvā Akurāts. Izvēlēties piemērotāko nojumi palīdzēs Akurats.lv speciālistu komanda.

Telts noma ir ērts risinājums gan lielos, gan mazākos pasākumos – piemēram, tirdziņos vai kāzās. Piedāvājumā arī cits aprīkojums- piemēram, galdi un soli, kā arī jau pieminētās sildlampas (http://akurats.lv/aprikojums/silditaji/) – viss nepieciešamais, lai pasākums būtu izdevies. Telts īre pie Akurats.lv ir parocīgs risinājums, ja telts vajadzīga tikai uz pasākuma laiku, jo ļaus ietaupīt ar nojumes uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Brīvdabas pasākumam nereti nepieciešama arī skatuve. Arī tās nomu un uzstādīšanu nodrošina Akurats.lv. Piedāvājumā saliekamā skatuve, ko iespējams izvietot dažādos veidos – piemēram, kā taisnstūri vai L burta formā.

VAJADZĪGI BĀRA KRĒSLI? IESKATIES AKURATS.LV NOMAS PIEDĀVĀJUMĀ

Ja organizē banketu , aktuāls var būt jautājums par atbilstošu mēbeļu nomu. Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi.

Nomas piedāvājumā esošie apaļie galdi ir 77 cm augsti un paredzēti četrām personām. Tie ir pelēkā krāsā . Būtiski, ka apaļie galdi ir stabili un droši.

Īpašas gaisotnes radīšanai ,piemēram, ballītē, piemērota izvēle būs bāra krēsli. Akurats.lv piedāvātā bāra krēslu noma noteikti patīkami pārsteigs pasākuma dalībniekus.

Sildlampas un nojumes īre āra pasākumiem, banketu krēsli, apaļie galdi, kā arī bāra krēslu noma un daudz kas citsneaizmirstamam pasākumam. Padari pasākumu aizraujošu ar aprīkojuma nomu no Akurāts.