Rūpēties par savu drošību ir tik pat svarīgi, ka rūpēties par tīru vidi. Tikpat svarīga ir arī drošība darba vietā. Strādājot dažādos uzņēmumos un dažādās profesijās, varam saskarties ar virkni noteikumu, kas jāievēro. Tāpat kā jāzina un jāievēro iekšējās kārtības noteikumi, tāpat jāzina arī darba drošības pamatnoteikumi. Šādas instrukcijas piedāvā Latvijas vadošais uzņēmums darba drošībā, FN Serviss! Ar piedāvātajiem pakalpojumiem Tu vari iepazīties mājas lapā un izvēlēties sev piemērotākos. FN – Serviss piedāvā instruktāžas par darba drošību un pat ugunsdrošību. Turklāt, instruktāžas ir Ministru Kabineta noteiktas un tās jāveic ne retāk kā reizi gadā.

Kas attiecas uz vides aizsardzību, FN – Serviss piedāvā iepazīties ar dažādiem absorbentiem, to īpašībām un priekšrocībām. Tāpat, FN – Serviss piedāvā bezmaksas absorbentu produktu prezentācijas, kurām pieteities var ikviens, gan esošais, gan topošais klients. Prezentācijas laikā zinoši speciālisti praktiski nodemonstrēs to iedarbību un izvērtēs konkrētā uzņēmuma tehnoloģisko procesu, lai piedāvātu vispiemērotākos un labākos vides aizsardzības produktus. Tik pat svarīgi kā rūpēties par vidi, ir rūpēties par darba vietu. FN – Serviss sniedz arī tādu pakalpojumu kā darba vides risku novērtēšanu, kas ikvienam uzņēmuma jāveic reizi gadā. Lai tiktu izvērtēti darba vides riska faktori, tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, pārrunas ar darbiniekiem. Pēc šādas riska novērtēšanas, FN – Serviss speciālisti nosaka riskam pakļautās vietas vai darba veidus, kuros nepieciešams veikt aizsardzības pasākumus.

Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. Ar FN – Serviss piedāvātajām instruktāžām darba vietā, varēsi iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, vispārīgās prasības rīcībai ārkārtas situācijās un notiekot nelaimes gadījumam darbā.

Darba aizsardzība, vides aizsardzība, tas ir viss gan svarīgi, gan noderīgi, taču tik pat noderīgi, it īpaši tagad, pavasarī, ir arī ugundrošība. Piesakoties instruktāžai par ugunsdrošību, tiks apskatītas tādas tēmas kā ugunsgrēka attīstība telpās, bīstamības faktori. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai! Zināšanai, ogļskābās gāzes ugunsdzēsības aparātu dzēšanas viela ir CO2 gāze, kas nerada piesārņojumu un saglabā tīru vidi. Šāds ugundzēsības veids ir īpaši piemērots elektroiekārtu dzēšanai, kā arī var dzēst degošus šķidrumus, piemēram benzīnu vai degošas gāzes. Tāpat, svarīgi zināt, ka dzēsot ar ogļskābo gāzi jābūt īpaši piesardzīgiem, jo dzēšanas laikā tā atdziest līdz mīnus 60 grādiem, kas var radīt apsaldējumus.

Lai pieteiktos FN-Serviss sniegtajiem drošības pakalpojumiem, Tev tikai jāielūkojas mājas lapā www.fnserviss.lv, kur Tu varēsi aplūkot gan pieejamo pakalpojumu aprakstus, gan varēsi aplūkot e-veikalu, lai nepieciešamības gadījumā preces iegādātos uzreiz! Ja Tev vai Tavam uzņēmumam nepieciešami FN – Serviss piedāvātie paklapojumi, sazinies ar FN – Serviss pa tālruni +371 67 556 799, vai ienāc mājas lapā un izmanto sadaļu „Sazinies ar mums”. Kvalitāte, drošība un pieejamība ikvienam – tādi ir piedāvājumi no FN-Serviss!