Esi atradis sev piemērotu darba vietu, taču nepārzini darba drošības noteikumus? Izvēlies FN – Serviss, jo tas ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijā, kas veiksmīgi darbojas gan ugunsdrošībā, gan darba aizsardzībā. Tu vari pieteikties gan intruktāžām par sev vēlamo tēmu, gan praktiskajām nodarbībām, lai teorijā apgūto uzreiz spētu arī pielietot dzīves situācijās, ja tas vajadzīgs.

Kas attiecas uz vides aizsardzību, FN – Serviss piedāvā iepazīties ar dažādiem absorbentiem, to īpašībām un priekšrocībām. Tāpat, FN – Serviss piedāvā bezmaksas absorbentu produktu prezentācijas, kurām pieteities var ikviens, gan esošais, gan topošais klients. Prezentācijas laikā zinoši speciālisti praktiski nodemonstrēs to iedarbību un izvērtēs konkrētā uzņēmuma tehnoloģisko procesu, lai piedāvātu vispiemērotākos un labākos vides aizsardzības produktus. Tik pat svarīgi kā rūpēties par vidi, ir rūpēties par darba vietu. FN – Serviss sniedz arī tādu pakalpojumu kā darba vides risku novērtēšanu, kas ikvienam uzņēmuma jāveic reizi gadā. Lai izvērtētu darba vides riska faktorus, tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, nelaimes gadījumu rašanās iespējamības un seku smaguma prognozes. Kādu metodi izmantot, aktkarīgs no darba vides un tās specifiskās darbības. Pēc šādas riska novērtēšanas, FN – Serviss speciālisti nosaka riskam pakļautās vietas vai darba veidus, kuros nepieciešams veikt aizsardzības pasākumus.

Kā jau minējām, strādājot mēdz aimirsties dažādas lietas, tādēļ darba aizsardzības instruktāža jeb ievadapmācības nepieciešams iziet ikvienā darba vietā un ne retāk kā reizi gadā. Instruktāža darba vietā ietver vairākas tēmas, kā piemēram, darba vides riska faktoru ietekme uz drošību un veselību. Šādas instruktāžas notiek tieši darba vietā, turklāt, tās neaizņem daudz laika, parasti mācību ilgums ir viena stunda.

Tāpat kā darba aizsardzībā, instruktāžas nepieciešams veikt arī ugunsdrošībā. Ugunsdrošības instruktāža ietver tādas tēmas kā dzēst ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem. Iespējams ne tikai noklausīties instruktāžu, bet arī veikt prakstisko nodarbību, lai iepazītos ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem un to īpatnībām. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai!

FN-Serviss ir vadošais drošības pakalpojumu piedāvātājs gan Latvijā, gan visā Baltijā. Izvēloties FN-Serviss, Tu vari būt drošs, ka kvalitatīvas preces un pakalpojumi nonāks Tavā rīcībā. Ja Tev vai Tavam uzņēmumam nepieciešami FN – Serviss piedāvātie paklapojumi, sazinies ar FN – Serviss pa tālruni +371 67 556 799, vai ienāc mājas lapā un izmanto sadaļu „Sazinies ar mums”. FN-Serviss – kvalitatīvi un katram pieejami pakalpojumi!