fnserviss.lv 00Ilgu laiku strādājot vienā darba vietā, var piemirsties noteikumi vai instruktāžas. Tāpat, katrā darba vietā nepieciešams zināt specifisku informāciju, kas vajadzīga, lai Tu un apkārtējie darba vidē justos droši.

Ja Tev un uzņēmumam kopumā nepieciešams saņemt darba aizsardzības instrukcijas, netērē laiku un izvēlies labāko, FN – Serviss!

FN – Serviss sniedz arī tādu pakalpojumu kā darba vides risku novērtēšanu, kas ikvienam uzņēmuma jāveic reizi gadā. Riska faktoru noteikšanā tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, nelaimes gadījumu rašanās iespējamības un seku smaguma prognozes. Pēc tam, kad visi riski izvērtēti, FN – Serviss darbinieki nosaka gan vietas, gan darba veidus, kas pakļauti nevēlamajam riskam. Tāpat, tiek izstrādāts aizsardzības pasākumu plāns, kas nosaka gan to īstenošanas termiņus, gan atbildīgās personas. Pēc riska pārbaudes tiek sagatavoti arī nepieciešamie dokumenti, piemēram, profesiju vai amatu saraksts, kurā nodarbinātie pakļauti kaitīgiem darba vides faktoriem. http://fnserviss.lv/instruktaza-darba-aizsardziba/

Neatkarīgi no tā, esi jauns darbinieks, vai uzņēmumā esi nostrādājis jau vairākus gadus, ikvienam nepieciešams atkārtot jau zināmās lietas gan par darba drošību, gan par ugunsdrošību. Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. Ar FN – Serviss piedāvātajām instruktāžām darba vietā, varēsi iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, obligāto veselības pārbaužu nozīme un to veikšanas kārtība.

Ne tikai darba drošība ir svarīga, bet arī ugunsdrošība. Ugunsdrošības instruktāžā ietvertas tādas tēmas kā galvenie ugunsgrēka izcelšanās iemesli. FN – Serviss piedāvā ne ikai instruktāžas, bet arī praktiskās nodarbības. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai! Zināšanai, ogļskābās gāzes ugunsdzēsības aparātu dzēšanas viela ir CO2 gāze, kas nerada piesārņojumu un saglabā tīru vidi. Šāds ugundzēsības veids ir īpaši piemērots elektroiekārtu dzēšanai, kā arī var dzēst degošus šķidrumus, piemēram benzīnu vai degošas gāzes. Tāpat, svarīgi zināt, ka dzēsot ar ogļskābo gāzi jābūt īpaši piesardzīgiem, jo dzēšanas laikā tā atdziest līdz mīnus 60 grādiem, kas var radīt apsaldējumus.

Lai pieteiktos FN-Serviss piedāvātajiem pakalpojumiem, Tev tikai jāielūkojas mājas lapā www.fnserviss.lv, kur atradīsi gan pieejamo pakalpojumu aprakstus, gan varēsi apskatīt e-veikalu, kurā atradīsi gan preces ugunsdrošībai un aizsadzībai, gan speciālos materiālus un līdzekļus, kas paredzēti, lai novērstu tiešus kaitējumus videi un nepieļauto iespējamos kaitējumus tai! Tāpat kā atradīsi e-veikalu, arī visu piedāvāto paklpojumu aprakstus un cenrādi vari apskatīt mājas lapā. Ja vēlies sadarboties ar vienu no labākajiem speciālistiem Latvijā, izvēlies FN-Serviss! Izvēloties FN-Serviss, Tu vari būt pārliecināts, ka kvalitatīvas preces un piedāvājumi nonāks Tavā rīcībā. Ja Tev vai Tavam uzņēmumam nepieciešami FN – Serviss piedāvātie paklapojumi, sazinies ar FN – Serviss pa tālruni +371 67 556 799, vai ienāc mājas lapā un izmanto sadaļu „Sazinies ar mums”. FN-Serviss – kvalitatīvi un ikvienam pieejami pakalpojumi!