webapmaciba.lv 5Ja Tev nepieciešams iziet apmācību kursu “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, taču nezini kā, lai to izdara, tad netērē daudz laika un piesakies apmācībām internetā! Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz. Eksāmena nenokārtošanas gadījumā jāpasūta jauna pārtikas higiēnas apmācība. Pēc ielogošanās apmācība turpinās no tās vietas, kur pēdējo reizi to pārtrauci.
Bez šaubām, ka šobrīd jau ir radies jautājums, kā tad es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks pārrunātas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un LR normatīvie akti un personāla higiēna un citas tēmas.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv sniedz darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības online, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu 30 dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.