mobili etelefoni 1a.lv interneta veikalsIedomājoties par savu ikdienu, to diezgan sarežģīti iztēloties bez dažām elektronikas ierīcēm. Esot mājās, studējot un pildot darba uzdevumus, vienmēr klāt ir vai nu portatīvais dators, mobilais telefons vai planšetdators. Ja esi nolēmis pirkt kādu no nepieciešamajām ierīcēm, apskati interneta veikala piedāvājumus, kur atradīsi elektronikas preces darbam un ikdienas lietošanai. Pirms pasūtīt kādu no iepriekš minētajām iekārtām, vērs vērību iekārtas tehniskajiem lielumiem:

*Portatīvo datoru sortiments interneta veikalā plašā izvēlē un dažādos izmēros. Jaudīgāks dators būs ļoti noderīgs tādā situācijā, ja plāno to pirkt lietošanai mājās, jo tas sniegs iespēju izpildīt gan ikdienišķas darbības, gan spēlēt datorspēles. Pieslēdzot portatīvajam datoram papildus ekrānu, tas lieliski varēs pildīt personālā datora funkcijas.. Tādējādi būs vieglāk strādāt vienlaikus ar vairākām programmām;

*planšetdatori ir ļoti ērta iekārta, kuru ērti pārnēsāt un lietot gan ikdienas aktivitātēm (video un ziņu skatīšanās), gan arī komandējumos. Planšetdatori atrodami elektronikas kategorijā, taču svarīgi izlasīt tevis izvēlētās iekārtas tehnisko specifikāciju: atmiņas un ekrāna lielums, savienojumu iespējas u.tml.u.c.;

-planšetdatora baterijas darbības laiks;

-iebūvētās atmiņas lielums un paplašinātās atmiņas atbalsts;

-internets un sakaru iespējas,

un citi dati.

*Šā brīža jaunākie video DVD atskaņotāju modeļi nodrošina arī savienojamības opcijas ar citām elektronikas iekārtām, Wi-Fi , kā arī kvalitatīvā skaņu sistēma nodrošina labas kvalitātes un efektīvu skaņas pārraidi. To elegantais dizains labi piemērosies televizoram.

Daudzveidīga telefonu izvēles iespējas

No elektronikas saraksta ierīcēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo to var lietot ne tikai ērtai saziņai, bet arī laika kavēšanai un atsevišķu uzdevumu veikšanai. Nozīmīgākie tehniskie lielumu, kam pievērst uzmanību: mobilā telefona atmiņas kapacitāte un operētājsistēma, procesoru kodolu skaits un citasInterneta veikals piedāvā plašu viedtelefonu un klasisko telefonu klāstu ikviena nepieciešamībai. Lielu popularitāti ieguvušajos skārienjūtīgajos telefonos var uzinstalēt visādas mobilā telefona aplikācijas, kas atvieglina ikdienu. Populārākas no tām: e-pastu organizēšana, laika prognožu aplikācija, failu uzglabāšanas aplikācija kā Dropbox u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību preces specifikācijai:

*telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;

*savienojamība ar citām elektronikas ierīcēm ;

*operētājsistēma un procesora kodolu skaits, kas ātru telefona darbību un funkcionalitāti.

Interneta veikalā ir atrodami stacionārie telefoni, kuri būs ļoti noderīgi mājās un birojā. Elektronikas iekārtu sortimentā gan stacionārie telefoni ar klausuli, kā arī pārnēsājamie telefoni ar lādēšanas bāzēm. Iegādājoties šāda veida telefonu, to var izmantot izmantot kā mājokļa mobilo. Tas darbosies ne tikai pie uzlādēšanas bāzes, bet arī noteiktā attālumā no tās. Mājas telefoni ietver tādas opcijas kā numuru saglabāšana, saglabāto numuru ID noteicējs, kā arī dažiem telefona modeļiem pēdējā zvanītā numura izsaukšana.