davanuserviss.lv davanu kartesBez dāvanām nav iedomājama neviena jubileja, Ziemassvētki un pat vārda dienas svinības. Lieki piebilst, ka fotosesijas ir laba dāvana jebkurā situācijā un gadalaikā Interneta veikala DavanuServiss.lv piedāvājumā tu varēsi piemeklēt vairāk kā 15 dažādas fotosesijas, gan individuālās, gan draugu lokā, foto studijā vai brīvā dabā, kuru varēsi piemeklēt pēc iespējas piemērotāku tās saņēmējam. Uzdāvinot fotosesiju, tu uzdāvināsi ne vien fotografēšanās prieku, bet arī skaistas, apstrādātas fotogrāfijas un jauki pavadītu dienu! Ja nevari izlemt kādu fotosesiju uzdāvināt, tu vari arī iegādāties DavanuServiss.lv dāvanu karti nepieciešamajā vērtībā, un tās saņēmējs pats varēs izvēlēties, kura no fotosesijām tieši viņam šķiet vispiemērotākā!

Ja tev steidzami vajadzīga dāvana, tev par to nav jāuztraucas. Vairs nav stundām vai pat dienām ilgi jāmeklē dāvana dažādos veikalos, jo viss ir atrodams arī DāvanuServiss.lv mājas lapā. Bez tam, par vienu no labākajām izvēles iespējām kļūst dāvanu kartes. Tu vienā brīdī būsi atradis dāvanu, savukārt, tās saņēmējs pats varēs izvēlēties to, kas viņam patīk vislabāk! Ja dāvanas saņēmējs to saņēmis, piemēram, vasarā, taču labprāt izmēģinātu braucienu ar sniega motociklu, tas viss ir iespējams! Ja izvēlēto dāvanu summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, tad starpību var piemaksāt. Ja esi nolēmis dāvanu karti samainīt pret pakalpojumu, tev jāatceras, ka pakalpojumam būs dāvanu kartes derīguma termiņš. Sākot no 10 € dāvanu kartes līdz pat 1000 eiro vērtai dāvanai. Izvēloties dāvanu karti tu uzdāvināsi iepsēju draugam izvēlēties kādu no dāvanām un pakalpojumiem, ko piedāvā Davanuserviss.lv, un, kas patiks pašam gaviļniekam! Ja nevari izlemt, vai dāvanu karte būs laba dāvana, vari iegādāties arī jau iepriekš sagatavotu dāvanu komplektu. Ja dāvanu komplekts nepieciešams otrai pusītei, piemērota dāvana būs komplekts “Romantiskiem mirkļiem”. Tas sastāv no dāvanām, kuras vislabāk ir baudīt divatā. Savukārt, komplektā „Dāvanu kokteilis” pieejamas 82 dažādas dāvanas! DavanuServiss.lv sagatavotie dāvanu komplekti būs pieejami dažādās tematikās, ko varēsi piemklēt katrai gaumei. Tiesa, atšķirībā no dāvanu kartēm, dāvanu komplektu vērtību tev nebūs iespējas izvēlēties, jo katrā komplektā tiek iekļauti atšķirīgi piedāvājumi. Ienāc DavanuServiss.lv un aplūko visas dāvanas pats savām acīm, gan dāvanu kartes, gan piedzīvojumu komplektus!

 Tiem, kuri grib izbaudīt ķermeni stindzinošas emocijas, lēciens ar izpletni būs visatbilstošākā dāvana. Tā sniegs ne vien jaunus iespaidus, bet arī kļūs par apbrīnas vērtu piedzīvojumu. Izpletņlēciena burvību un neaprakstāmo skatu varēs baudīt ikviens, arī iesācēji, jo lēcieni notiek tandēmā ar instruktoru. Savukārt tiem, kurus vilina patiešām liels aukstums, der apskatīt DavanuServiss.lv piedāvājumā esošo piedāvājumu, nolaišanos no Toompea sienas, Igaunijā. Bet, ja priekšroku dod sauszemes aktivitātēm, tad izjāde ar zirgu vai kartinga brauciens būs laba aktivitāte.

Lai iepriecinātu sevi un savu otru pusīti, lieliska dāvana būs masāža – tā sniegs mieru un patīkamas sajūtas ķermenim un garam. Izvēloties masāžu, aplūkojiet visus piedāvājumus mājas lapā, kur varēsiet izvēlēties ne tikai vienkāršu masāžu, bet arī dažādas citu kultūru masāžas vai īpašu rituālu ādai. Interneta veikalā atradīsi arī īpašus SPA rituālus pāriem. Tā būs neatkārtojama iespēja pabūt divatā, turklāt, gūstot labsajūtu. Bet tiem, kas satraucas par savu veselību, jāizmēģina kriosaunas apmeklējums. Tas der gan veselības nostiprināšanai, gan skaistumam.  DavanuServiss.lv tu varēsi iegādāties gan vienas reizes kriosaunas apmeklējumu, gan kriosaunas abonementu pus gadam. Tas ietver desmit kriosaunas apmeklējuma reizes, katru 3 minūšu garumā! DavanuServiss.lv tu varēsi iegādāties dāvanas jebkurai situācijai. Gan dāvanas bērniem, gan vecākiem. Fotosesijas un mīļus pārsteigumus otrai pusītei. Dzimšanas dienas dāvanas un oriģinālas dāvanas Ziemassvētkiem (http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/jaunaas-daavanas). To visu un vēl daudz ko citu, vari apskatīt dāvanu interneta veikalā DavanuServiss.lv. DavanuServiss – vieta, kur mājo, iespējams, labākas dāvanas!