davanuserviss.lv davana virietimKo uzdāvināt vīrietim svētkos, kad nav vēlēšanās izlīdzēties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nebijušas un spilgtas sajūtas un  līdzpārdzīvojumus! Ātri izbraucieni, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī ēdiena meistarklases un spēku veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais pārzināt vīrieša raksturu, spēju uzdrošināties riskēt un interešu loku.

*Dāvana “gaisā” un “pie stūres”

Lieliska un adrenalīnu apsološa dāvana vīriešiem, kuriem ātrums ir lielā cieņā, ir aizraujošs brauciens ar kvadraciklu, ar kartingu pa trasi, ātrs 1. Formulas un rallijmašīnas vētrains piedzīvojums. Tāpat laba dāvana svētkos viņam būs aktīvā atpūta. Kā piemēram, šķēršļu takas apmeklējums, intensīvs drifta brauciens, uzjautrinoša dāvana skrējiens ar Džamperiem jab ātrgaitas zābakiem, stilizēta karikatūra, vai iemaņu izmēģināšana aviosimulatorā.

*Prasmju un atpūtas veicinošas dāvanas svētkos

Ja jāsveic īstens gardēdis, tad precīzi trāpīts būs ar ēdienu vai dzērienu degustācijas apmācībām, to kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana ļoti lietderīga un vienlīdz izglītojoša, aizraujošas, un vēlāk viņš varēs dalīties iespaidos un pieredzē. Laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un atpūta! Tu vari sagādāt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – pilnu atpūtas un divvientulības. Nereti nedēļas nogale ir pilnas ar steigu un ikdienas rūpēm, tamdēļ speciāli rezervētas brīvdienas atpūtas namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

*Skaistumkopšana un atpūta

Ja draugam pietiek ikdienas piedzīvojumi, tad nepieciešama relaksējoša dāvana. Nekautrējies savam vīram vai brālim uzdāvināt kādu no populārakajām ķermeņa atslābinošām un enerģiju atsvaidzinošām procedūrām. Bagātīgi lielā piedāvājuma klāstā eksotiskas, Autrumnieciskas un klasiskās masāžas enerģijas lādiņam un veselības atjaunošanai. Ir pieņemts, ka procedūras ūdenī spēj nomierināt un relaksēt, tālab vīrietim dāvanā ūdens atpūtas kompleksa apmeklējums vai tvaicējošs pirts rituāls ļaus izdzīt ikdienišķas rūpes, stresu un atgūt spēkus un možumu.

*Aktīvam un enerģiskam vīrietim

Aktīvās atpūtas baudītājiem ļoti noderīgi būtu uzdāvināt kādu no aktivitātēm uz ūdens, svaigu un enerģiju atjaunojošu jautru piedzīvojumu šķēršļu takās, snovborda vai slēpošanas nodarbības, vai, piemēram, netipiskāku aktivitāti kā šaušanu ar loku.

Ārpus kārtas apstākļos lieliski noder dāvanu komplekti, kuros apvienoti vairāki dāvanu piedāvājumi dažādām interesēm un dzīvesveidiem. Uzdāvinot tādu brīvās izvēles dāvanu, draugs vai vīrs varēs pats izvēlēties savām vēlmēm attiecīgu dāvanas izpildījumu.