dāvana vīrietim dāvanuserviss.lvKo sarūpēt pārsteigumā vīrietim svētkos, kad negribas izlīdzēties ar tradicionālām dāvanām? Uzdāvini nebijušas un spilgtas sajūtas un  līdzpārdzīvojumus! Ātri izbraucieni, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī maltītes meistarklases un enerģiju veicinošas procedūras. Piedāvājums plašs, svarīgākais zināt vīrieša intereses, raksturu un uzdrošināšanos jauniem piedzīvojumiem.

Piedzīvojumi uz zemes un debesīs

Dāvanas uz zemes un debesīs – liela izvēles iespēja un atmiņā paliekošas sajūtas. Izvēlies lidojumu ar helikopteru, deltaplānu vai speciālā aviosimulatorā. Tur var iejusties lidmašīnas Boeing 737 pilota lomā un kontrolēt lidmašīnas vadību dažādos laikapstākļos. Strauju izjūtu baudītājiem šķitīs interesanti dažādi braucieni, kas būs azartiski un papildinās zināšanas transportlīdzekļa vadīšanā. Kartingi, rallijmašīna, kvadracikli un vēl citi transportlīdzekļi, kas radīs līdz šim neizjustas sajūtas un būs perfekta dāvana vīrietim.

Dāvana vīrietim brīvdienās un maltītes meistarklasēm

Ja svētkos jāapsveic īstens ēdienmīlis, tad trāpīts 10-niekā būs ar ēdienu vai dzērienu gatavošanas apmācībām, kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana praktiska un vienlīdz sniegs jaunu informāciju, interesanta, kas ļaus viņam dalīties iespaidos un jauniegūtajā pieredzē. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sarūpēt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – divvientulību un miera baudījumu. Nereti brīvās dienas ir pilnas ar steigu un ikdienas kņadā, tālab speciāli rezervētas brīvdienas atpūtas namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

Vīrietim svētkos dāvanā veselības procedūras

Tas ir vien pieņēmums, ka par labsajūtu gādā tikai daiļā dzimuma pārstāves. Plaša piedāvājumā ķermeņa kopšanas un atslābinošas procedūras ne tik viena kā nomierinās, bet arī sniegs izdevību atpūsties no ikdienišķām rūpēm un sakārtot domas. Masāžas (Jumeiho, Bali), ūdens relaksācijas kompleksa apmeklējums, burvīga pasēdēšana ar draugiem vienā no mājīgajām tējnīcām, relaksācija pirtī u.tml. Parūpējies par mīļotā cilvēka atpūtu!

Sportiskas aktivitātes un apmācības

 Dāvana vīrietim var būt kas no aktīvām laika pavadīšanas iespējām – fitnesa centra abonements, interesanta sporta veida apmeklējumi (piemēram, paukošanās un kērlinga apmācības). Dāvanas vīriešiem no aktīvās atpūtas laika pavadīšanas iespējām ir maksimāli lielā piedāvājumā

Ja beigās apmulsti bagātīgajā dāvanu sortimentā, pārsteidz ar dāvanu komplektu. Tajā iekļauti vairāki dāvanu varianti, no kā vīriešu kārtas pārstāvis pats varēs atlasīt sev dāvanu. Dāvanu komplekts radīs spilgtas un neaizmirstamas sajūtas vārda dienā, dzimšanas dienā, ģimeniskajos Ziemassvētkos un citos nozīmīgajos mirkļos.