matu taisnotājiRūpīga āriene liek justies īpašam, savukārt rūpes par savu veselību rada pozitīvu pašsajūtu. Šī iemesla dēļ viens no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem 1a.lv lepojas ar lielu skaistuma un veselības preču izvēli. Sadaļā “preces skaistumam un veselībai” nopērkamas tādas preces kā vīriešu skuvekļi un to piederumi, bārdas trimmeri, epilatori un dāmu skuvekļi, fēni un matu veidotāji, matu taisnotāji un lokšķēres, elektriskās zobubirstes, masažieri un vanniņas, svari un asinspiediena mērītāji. Arī pirkuma veikšana ir patiešām ērta un vienkārša – iepirkties var jebkurā laikā un prece tiek nogādāta uz Jūsu mājām vai arī Jūs to varat izņemt sev ērtākajā brīdī.

Labs matu griezums un labi kopta bārda vienmēr liek izskatīties pievilcīgi. Ja gribi nopirkt matu, bārdas vai deguna matu trimmeri, izvēlies kādu no 1a.lv sortimenta! Trimmeris paredzēts apmatojuma noņemšanai un matu griešanai – tas var būt atsevišķa ierīce vai papildrīks elektriskajam skuveklim. Universālais trimmeris ir paredzēts ūsu, bārdas, ausu un deguna matu likvidēšanai. 1a.lv piedāvājumā pieejami trimmeri gan bārdai, ūsām, matiem un ķermenim. Īpaši izdevīgas cenas matu un bārdas trimmeriem ir akciju periodos, kad preces var iegādāties sākot no dažiem eiro.

Tikpat plašā klāstā pieejami arī matu fēni no tādiem ražotājiem kā Scarlett, Beurer, Babyliss, Carrera, Braun u.c. Iepērkoties pie 1a.lv, fēniem ir tiešām izdevīga cena un arī pats iepirkšanās process un piemērotā fēna modeļa atrašana ir daudz vienkāršāka. Tā vietā, lai pavadītu neskaitāmas stundas pa veikaliem, visi labākie matu fēni ir apskatāmi vienuviet. Matu fēni interneta veikalā 1a.lv maksā sākot no 6 eiro, turklāt pastāvīgi ir pieejamas dažādas akcijas, atlaides un īpašie piedāvājumi, kas ļauj veikt īpaši izdevīgus pirkumus.

Lai pastāvīgi sekotu līdzi savai formai un svaram, pie 1a.lv var iegādāties arī svarus ar maksimālo ķermeņa svaru līdz pat 180 kg. Cenas sākot no nepilniem desmit eiro! Turpat pie veselības un skaistuma precēm nopērkami arī apakšdelma un augšdelma asinspiediena mērītāji. Viss, kas nepieciešams – jāienāk 1a.lv un jāizvēlas ražotāja zīme un cenu kategorija. Visas preces nāk arī ar garantiju, kā minimums divi gadi.

Lai būtu pārliecība, ka izvēlētā prece būs piemērota Jūsu vēlmēm un nepieciešamībai, ikvienam ir iespēja iepazīstieties ar preces aprakstu, kur būs pieejams pilnīgs tās raksturojums. Tāpat pie apraksta iespējams apskatīties, kā prece izskatās un izlemt, vai šī prece ir tā, ko vēlaties. Ja tā, izvēlēties noskatīto preci un veikt pasūtījumu ir iespējams pat neizejot no mājām!