koku stādiAtklājiet dārza darbus pavasara sezonā! Plašajā dārzkopības preču katalogā jūsu interesēm plašs ziedu, krūmu, garšaugu, augļu sēklu un stādu klāsts vienuviet. Pasūtiet savlaicīgi un izbaudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Eiropā lielākais dāzkopības preču piegādātājs ir Bakker, par ko liecina ilgais pastāvēšanas laiks, kas ir vairāk nekā 60 gadi. Kā viens no TOP produktiem Bakker katalogā ir dažādas sīpolpuķes, ko var stādīt gan tieši dārza dobēs, gan puķu kastēs. No vairāk nekā simts šķirnēm pasūtiet savam dārzam labākos sīpolpuķu stādus. Viena no pieprasītākajām krāšņām un greznām sīpolpuķēm ir begonija, kas ar skaistiem ziediem pārsteidz visu vasaras un par rudens sezonu. Lielziedu, nokarenās begonijas, bārkstainās un citas interesantas un neparastas puķes. Pie sīpolpuķēm varēsiet iegādāties arī hipeastru, liliju, īrisu, dāliju sīpolus stādīšanai tieši augsnē vai dekoratīvajos podos.

Mājaslapā Bakker-Holland.lv dārzkopības preču izvēlē atradīsiet plašu klāstu rozes, kā arī tās labi iederēsies ikkatra mazdārziņā un mājas puķu dobēs. Rožu ziedi ir piemēroti griezto ziedu iegūšanai, pilnbriedumā tie varēs priecēt gan dārzā, gan arī mājās vāzēs. Stumbra rozes, vīteņrozes, daudzziedu rozes, klājeniskās rozes un vēl citi ziedi lieliska dārza iekārtošanai.

Interneta veikala dārzkopības katalogā atrodams arī daudzveidīgais augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas sortiments no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja uzņēmuma Bakker Hillegom. Lai jūsu mazdārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, veiciet pasūtījumu dažādu vitamīnu grupu un minerālu, tostarp dzelzs, bagātās meža zemenes – to sēklas, ko varat audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Turpat varat nopirkt eksotisko augļu sēklas – kivano jeb ragainā melongurķa sēklas, ēdamais fizālis u.c.. Ja jums patīk dārzkopības eksperimenti , dārzā diezgan labi iederēsies kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir gan labs vitamīnu avots – to varēs lietot augļu salātos un desertos. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā 200 dažādu veidu – saimniecībā un dārza darbos noderēs!

Aplūkojiet dārzkopības mājaslapā Bakker-Holland.lv un atrodiet plānus par dārzkopību un oriģinālu dārzu. Esam droši, ka no vairāk nekā 1000 stādiem un sēklām jūs varēsiet piemeklēt savai gaumei un dārza īpatnībām atbilstošāko. Ar Bakker starpniecību jums ir iespēja iegādāties dārza inventāru, kā darbarīki, putnu barotavas, laistīšanas preces, gaismekļi, dekoratīvie podi telpām un āra apstākļiem un citas preces. Novērtējiet sniegto Bakker-Holland.lv piedāvājuma klāstu un iegādājieties tagad!