fnserviss.lv tavai drošībaiFN-Serviss ir uzņēmums, kura piedāvājumā pakalpojumi lieliem un maziem uzņēmumiem . Tā būs laba izvēle, ja aktuāla ugunsdrošība, darba drošība, civilā aizsardzība un vides aizsardzība.
Rūpējoties par drošību uzņēmumā, ugunsdrošība ir viens no būtiskākajiem faktoriem. Lai ugunsdrošība uzņēmumā būtu teicamā kārtībā, izvēlies Fn-Serviss .
Lai ugunsdrošība būtu labā līmenī, FN-Serviss piedāvājumā ugunsdzēšamie aparāti. Izvēlei ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī to pārbaude. Tāpat FN-Serviss darbinieki sniegs konsultācijas ar ugunsdrošību saistītos jautājumos. Izvēloties FN-Serviss pakalpojumus, varēsi būt pārliecināts, ka visi uzņēmumā esošie ugunsdzēšamie aparāti būs teicamā kārtībā.
FN-Serviss piedāvā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, tātad sortimentā ne vien jau ierastie ugunsdzēšamie aparāti. Piemēram, tiek piedāvāta automātiskā dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze. Nosmakšanas riska dēļ šī sistēma būs noderīga telpās, kurās cilvēki neuzturas bieži – piemēram, arhīva telpās, noliktavu telpās un citur. Ogļskābā gāze ir  inertā gāze bez smaržas. Lietošanas laikā netiek radīti materiālie bojājumi (pretstatā ūdenim vai sausajam pulverim, kuru izmantošana var radīt nopietnus bojājumus aprīkojumam), tas ir drošs līdzeklis lielākajai materiālu daļai, nav bīstams ēdienam, nerūsē un nevada strāvu. Ogļskābā gāze pilnībā izgaist dažu sekunžu laikā pēc ugunsdzēsības procesa un neatstāj nekādas pēdas.
FN-Serviss sortimentā arī dūmu detektori – dažādām vajadzībām. Neatkarīgi no tā vai dūmu detektors vajadzīgs uzņēmumam vai mājai, FN-Serviss būs izdevīgs risinājums. Pie FN-Serviss būs atrodams dūmu detektors gan tad, kad vajadzīgs viens pats dūmu detektors, gan arī ja piemērotāks būs kāds no komplektiem. Ņemot vērā, ka nelaime pārsteidz, ir labi rūpēties par drošību savlaicīgi. Dūmu detektors no FN-serviss būs laba izvēle, ja vēlies uzturēt ugunsdrošību augstā līmenī.
Vēl viens FN-Serviss piedāvātais pakalpojumus – darba aizsardzība. Darba aizsardzība apvieno gan dažāda veida konsultācijas, gan darba vides risku novērtēšanu un instrukcijas. Tāpat tiek piedāvāti arī darba drošības kursi, kurus pabeidzot, iespējams strādāt par darba aizsardzības speciālistu. Kopā ar FN-Serviss kursiem varēsi parūpēties, lai darba drošība firmā būtu visaugstākajā līmenī. Darba drošība – ieguldījums biznesā. Rūpējies par sava uzņēmuma attīstību, rūpējoties par tā darbiniekiem- darba aizsardzība ļaus realizēt abus šos aspektus.
Darba drošība un ugunsdrošība nav vienīgās sfēras, kurās darbojas FN-Serviss. Uzņēmuma piedāvājumā arī vides aizsardzība. Ikviens, kurš iecerējis rūpēties par apkārtējo vidi, ir aicināts ieskatīties FN-Serviss absorbentu klāstā. Atbilstoši realizēta vides aizsardzība palīdzēs nodrošināt drošu un sakoptu vidi.
Uzņēmumā būtiska ir arī civilā aizsardzība un civilās aizsardzības plāna izstrāde. Ja vajadzīga civilā aizsardzība uzņēmumā, FN-Serviss palīdzēs īstenot civilās aizsardzības plānu, kā arī to saskaņot ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Lai arī kādi pakalpojumi būtu vajadzīgi, civilā aizsardzība, darba aizsardzība, vides aizsardzība, ugunsdrošība, kā arī atbilstošs inventārs, piemēram, ugunsdzēšamie aparāti un dūmu detektors, un citi pakalpojumi tiks īstenoti labā kvalitātē, ja izvēlēsies FN-Serviss pakalpojumus! Apmeklē www.fnserviss.lv.